Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés. Milyen módon...

Berlin kérdése:

Tömegnövelés. Milyen módon tudnék 5 kiló pluszt (bárhogyan! ) felszedni?

Figyelt kérdés

Üdv. El vagyok keseredve, mintegy 8 hónapja hiába küzdök a tömegnöveléssel, nem megy. 98-99 kg-ra beálltam és se előre, se hátra. Az elmúlt 8 hónapban kb. 150.000 ft-ot költöttem mindenféle csoda szerekre, jumbo, giant mass, brutal gainer, hyper mass, fehérje vödrök stb, a napi előírás kétszeresét toltam be. Mivel tudom, hogy nem pótolja az étkezést, mellette napi napi 4-szer étkezem, többek között egészségtelen és kalória gazdag ételeket is (hamburgerek, sütemények stb.). Emellett heti 4-szer edzem. Eljutottam arra a szintre, hogy nálam ezen a holtponton való túllépés már ELVI kérdés, nem érdekel, hogy hogyan de 5 kilót fel akarok szedni. Legyen az akár tömény zsír. Ez ügyben kérek tanácsot. Azt ne írjátok, hogy egyek cukrot mert már gyakorlatilag ezekkel a táplálékkiegészítőkkel azon élek, nincs hova többet ennem.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. jan. 14. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy már a tömeged de a termodinamika törvényei így is érvényesek rád. Amit tudok ajánlani neked hogy ha van okostelefonod akkor szedd le a myfitnesspal alkalmazást.

Ez egy olyan alkalmazás amivel mérni tudod mennyit eszel kalóriaértékben.

A legtöbb gyorsétteremlánc adatai is benne vannak ahogy a tömegnövelők is kb mindent tudsz vele számolni.

Amit kipróbálnék hogy mondjuk beállsz 4000 kalóriára azt tök minegy miből. És minden nap irod be hogy megnnézd tuti megvan.

Ha 4000 nem csinál semmit emeld 5000-re.

2015. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Meglátjuk.
2015. jan. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!