Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szinte minden nap edzek...

Ha szinte minden nap edzek fenékre mikor várható az eredmény?

Figyelt kérdés

Jó tudom...hirtelen nem lesz szép feszes fenekem. : D

Csak tudni szeretném, hogy kb mikorra várható az eredmény. Minden 5. pihenek. Nem vagyok kövér, átlagos testalkatom van, kis csípő felesleggel. De gondolom az is le fog menni, ha csinálom a következő gyakorlatokat:

- csípőemelés (ebből kb 30at szoktam)

- kitörés (10et ha meg tudok csinálni mind2 lábbal)

- gugolás (kb 15öt csinálok)

- négykézláb láb emelés. Van a kinyújtott láb emelés és a derékszögű. Mindkettőből kb 15 öt. Csak mert utána fáj, de élvezem is mert tudom, hogy formálódik :3

- lábemelés oldalra ( 20at)


Egészséges ez, hogy minden nap megcsinálom? Csak mert valaki azt mondta, hogy minden 2. nap pihentetni kell. Így elkezdtem hasra is tornázni. :'D


Jók így ezek a gyakorlatok vagy többet csináljak? Tippek? Étkezésemen is változtassak? (mert néha sok édességet eszek :S)

Mikor lesz szép feszes kerek fenekem?


Segítsetek létsziii : 3



2015. jan. 14. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Minimalis eredmeny lesz aztan stagnalsz majd visszesel.

Ezt az "edzest" felejtsd el,semmi ertelme.

Guggolas es kitores a 2 gyakorlat ami kelleni fog. Heti 2x eddz. Ha tenyleg megedzed akkor nem fogod tudni naponta. Azt erezni fogod.


Szar kajabol meg nem epül semmi.


Olvasd el a Sarga Kapszula című netes,ingyenes kiskönyvet. Abban bemne vannak az edzes es etrend alapjai.

2015. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :)
2015. jan. 19. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!