Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdő-Önvédő sportot lányok,...

Küzdő-Önvédő sportot lányok, ti hogy álltok ahhoz, ha olyan partnert kaptok pl edzésen aki fiú/férfi és csak azért mert lányok vagytok gyengébben kezel?

Figyelt kérdés
a partner, veletek egymagasságú és/vagy súlycsoport közeli, vagy pl erősebb testalkat és még lehetne sorolni.

2015. jan. 17. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólsz neki vagy az edzőnek, hogy normálisan szeretnél edzeni.. beszéd, kommunikáció, mennyi problémát képes megoldani! :)
2015. jan. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem azért kezelnek gyengébben mert lány vagy hanem azért mert nem állsz olyan szinten mint ő, sem fizikailag sem technikailag, én se fogom a ex profi boxoló edzőtársam félvállról venni és beszopni egy bordatörést csak azért mert nő
2015. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

még kezdő koromban volt egy ilyen esetem.

szóltam akivel párban voltam,hogy csináljuk már rendesen,mert feltűnően "gyengéd" volt.

azt mondta oké aztán hirtelen úgy fejbe rúgott,hogy estem volna össze,de még alulról bevert egy olyat előtte,hogy ömlött az orromból a vér,utána megkérdezte-így gondoltad?

megtörölköztem,visszaálltam aztán befogtam a pofám.

2015. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!