Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég buta kérdés, de falun...

Elég buta kérdés, de falun mit lehet sportolni? Buta kérdés, kielégítő leírás.

Figyelt kérdés

Heló mindenki. Mindjárt ittvan 2015 és mivel eddig kocka voltam, kitalltam, hogy nem lesz több játék... Helyére jön a sport. Falun lakok, ez nemlesz nehéz, de, hogy kezdjek neki? Futás, kerékpározás tudom, hogy lesz, de még miket csinálhatok? Erdő mellett rakok, szóval a terep is jó a kinti sporthoz. Sportcsarnok nincs a közelben, szóval az ilyen edzőtermi programok ki vannak zárva. otthon tudok eddzeni. Milyen tornát lehet otthon vagy a szabadban, természetben csinálni? Már nagyon be voltam ide ragadva a gépem elé, ideje kitörni, de rájöttem hogy milyen hülye vagyok, hogy még azt se tudom mikel csinálhatok errefele.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen voltam, és ezért muszály ezt abbahagyni, minél hamarabb, hát itt az újév, remélem ez megfelő alkalom erre.



2014. dec. 30. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja F/15 :D
2014. dec. 30. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24 lépéses Yang Tai Chi Quan
2014. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
30%

Először is a kajádat kell rendbe tenned, ami falun a legkönnyebb. Az alapokat a Sárga kapszula című könyvből tudod megérteni, ezt ingyenesen tudod letölteni az internetről. Röviden: zabálj zöldséget és húst, mellette pedig normális szénhidrátot (rizs, tk. kenyér/tészta).


Otthoni edzésnek van jópár lehetőség, például

- Fegyencedzés című könyvet szerezd be, ez egy saját testsúlyos progresszív edzésprogam, nagyon jó. Fokozatosan, lépésről-lépésre segít elkezdeni az edzést. És nem kell hozzá semmilyen eszköz, majd csak egy húzódzkodó rúd.

- Mellette azért kell heti 1-2 kocogás vagy ha sok a kutya, akkor ugrálókötél is.

- Fegyenc mellett vagy helyett lehet otthon is súlyzózni, ha nincs edzőterem. A decathlonban lehet kapni olcsón kézisúlyzó készletet, azzal el tudsz indulni.

- Hogy valami szórakozás is legyen a dologban, egyáltalán semmilyen lehetőség nincs a faluban? De tornaterem sincs? És abban nincs semmilyen edzés? Mert ott lehetne például tollaslabdázni, teremfocizni stb.

2014. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csiß ***** válasza:
24%

@aikiboxer


Ezt valami macroból nyomod minden topicba? Kajáról itt szó sem esett.Olvasd el újra a kérdést.

2014. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aikiboxer ***** válasza:

Csiss most faszán beszóltál, persze a Kérdező kérdésére nem sikerült válaszolnod. Most jobb napod lett?

Sporttársi üdvözlettel:

A.b.

2014. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!