Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Lipusz Eszter kérdése:

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik meg? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Márciusban lesz a 13. születésnapom. A két nagyimtól, és a szüleimtől kapok 10-10-10 ezer forintot. Így lesz 30. És arra gondoltam, hogy veszek magamnak egy Nike Air Force-t (eredetit), mivel pont annyi pénzem lenne rá. Még nyáron viszont vettünk egy Adidas cipőt, azt gondoltam, majd eladom. Viszont anyáék nem engedik meg, hogy a pénzemből megvegyem magamnak a SZÜLINAPOMRA az ajándékot. Nagyon szeretném ezt a cipőt, mikor rágondolok, már a sírás kerülget, mert tudom, hogy nem engedik meg anyáék. Ja és 4-5-ös tanuló vagyok, 7. osztályos, a félévi bizonyítványomban kizárólag csakis 4-5-ös jegyek lesznek, szóval nem is mondhatják azt, hogy nem érdemelném meg. Nem vagyok rossz gyerek, nincs barátom, nem piázok, nem cigizek, egy normális kislány vagyok. És tisztában vagyok vele, hogy még nekem nem kéne egy 30 ezer forintos cipő, de annyira tetszik.. Segítsetek kérlek.. hogy vegyem rá őket, hogy puhítsam meg őket? :(



2015. jan. 18. 19:22
 1/3 anonim válasza:
szerintem nem érdemes hisztizni.. a szülők jobban tudják mit tegyél mert megveszed és 1 év múlva kinövöd és annyi 30.000-t kidobtál az ablakon ne hisztizz ink a 30.000 forintot költsd értelmesebb dologra ;)
2015. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehez eldogadni de valamennyire igazuk van. Hacsak nem vagytok gazdagok ez borzalmasan sok penz egy ilyen szethypeolt vacakra.
2015. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fele annyiért tudsz venni olx-en. max meg tisztítod.
2015. febr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!