Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leadni a felesle...

Hogyan tudnám leadni a felesleget?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis felesleg na azt hogyan tudnám leadni. Tudom hogy van egy rakás kérdés erről de én inkább megkérdezem :D

2015. jan. 19. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Diétával, kitartással és kemény munkával! :)
2015. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, de hogyan?

Amugy rendszeresen sportolok (biciklizek)

2015. jan. 19. 20:21
 3/5 anonim válasza:

Rengeteg kitartás és acélos elhatározás nekem így sikerült pár hónap alatt 115kg-ról 90-re.Minden azon múlik hogy mit eszel és mozgol e rendesen.A lényeg hogy zárj ki minden egészségtelen kaját az étrendedből édességek kólák zsíros dolgok ha ezt megtudod tenni már akkor is fogyni fogsz ha meg mozgol is rá még jobban meggyorsítod a fogyást én a biciklit ajánlom vagy a futást.Ha nem tudod megtenni az első lépést sem bele se kezdjél mert felesleges az erőfeszítésed ide tényleg acélos elhatározás kell ha fogyni akarsz.

Sok szerencsét kívánok neked.

2015. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Javaslom neked a bodybuilder.hu-t, ott minden lényeges információt megtalálsz a megfelelő étrend összeállításáról. Előzetesen annyit, hogy nagyjából 2g/tskg szénhidrátra és 4-5g/tskg fehérjére lesz szükséged naponta, elosztva mondjuk 4-6 étkezésre. Emellé magas zöldségbevitel. Lehetőségeidhez mérten minden nap végezz aerob edzést, a biciklizés megfelel erre a célra, de minimum 45 perc legyen egyenletes nem túl hajtós tempóban. Ha kétséged vagy kérdésed merülne fel írj nyugodtan és megmondom, hogy nekem hogyan sikerült! :)
2015. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A beiciklizésröl. Mikor jó idő van akkor a barátaimal 20-30 km-t bicajozunk. És mostanába nem is eszek sok egézségtelen kaját.
2015. jan. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!