Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futástól kockásodhat a hasam?

A futástól kockásodhat a hasam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha eredményesen csökken a testzsírszázalékod.
2010. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, méghozzá nagyon szépen: mind az alsó, mind a középső és felső, mind pedig az oldalsó hasizmok "elővillanak" előbb-utóbb. Csak sajnos inkább utóbb...
2010. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szervezetednek a testzsírt kell felhasználnia, hogy szálkásodni tudjál, és erre a reggeli futás a legalkalmasabb, hiszen addigra már valószínű felhasználta a szervezeted azt a kalóriát amit az előző nap ettél, és úgy sokkal könnyebben szálkásodhatsz, mint ha este, vagy délben futnál, persze ha salátákat eszel és olyanokat amikben alig van kalória, akkor akármikor égni fog szerintem a testzsírod, egy idő után már akkor is szerintem, ha nem csinálsz semmit. Vagy ha szeretsz enni, akkor egyél este hatig, és más nap lemész futni, akár 6-kor vagy 10-kor, de lehetőleg reggeli előtt, remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Csak jönne már a jó idő,amikor a szabadban lehet futni,mert a futópad nem az én világom.Amúgy ügyelek az étkezésre is,napi 5ször eszem,minimum 2,5 óránként és 3 l folyadékot fogyasztok.Mindenképpen munka előtt szeretnék majd futni,tehát reggel.Köszi mégegyszer!
2010. febr. 8. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én sokat futok edzésem miatt.De szerintem akkor látható igazán a változás ha hasazol(felülés,lábnyújtás,stb.)és még futsz és még ugrókötél :D ez beszokott válni
2010. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!