Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első rúdfitness/rúdtánc órám....

Első rúdfitness/rúdtánc órám. Epic fail?

Figyelt kérdés

Túl vagyok első rúdfitness órámon! Nagyon nagy előrelépés volt nekem az, hogy kiléptem a komfortzónámból és kipróbáltam ezt a sportot. Sose sportoltam rendszeresen, az adta az önbizalmat, hogy az utóbbi pár hónapban sikerült egy csomót fogynom. Persze a fogyókúra alatt itthon tornáztam, karidoztam, erősítettem, de úgy látszik nem eleget :D Én nem tudom, hogy milyennek kellett volna lennie az első órának de szerintem epic fail volt: borzalmasan bénának éreztem magam a többi csaj mellett. Oké, az edzőn kívül volt ott egy izomkolosszus is, de a többi lány tőlem sokkal de sokkal ducibb volt és mégis olyan hihetetlen ügyesek voltak!

Egy ilyen fajta saját súllyal dolgozós sportban lassú az előrelépés? Segítene ha még fogynék? Hozzáállásommal van baj? valaki ért ehhez? :D



2015. jan. 20. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rajtad semmi izom,nem csoda ha nem megy.
2015. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mondom valaki ért ehhez? :D

(ur argument is invalid)

2015. jan. 20. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:

mivel a saját testsúlyodat emelgeted föl le a rúdon,ezért minden egyes plusz kiló kiszúrás önmagaddal,ha a fitnesz vonal tetszik neked ebből a sportból.

egy kezdő steet workout edzéstervet,vagy a fegyencedzést kezd el mellé.

főleg a függeszkedésre,húzódzkodásra a hídra és az átkulcsolós zászlóra kellene ráállnod.

2015. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel kezdő vagy, szívsz, amíg meg nem tanulod az alapokat. azt hitted egy alkalom után te leszel Jenyne Butterfly?
2015. jan. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, sz*rd le magasról, hogy mások ügyesebbek vagy jobbak. Odamentél edzeni, saját határaidat feszegeted, ez önmagában elismerésre méltó. Igen, lassú az előrelépés, de pár hét után már észrevehető lesz. Természetesen segítene, ha fogynál, de a sport önmagában is segít fogyni. Hogy kételkedsz az egészben, az normális, mindenki bizonytalan az első alkalom után. Ha amúgy tetszik, akkor járj le egy 5-6 alkalmat, ha kell, összeszorított foggal, ennyi alkalom után valaminek el kell indulnia benned, és utána döntsd el, hogy jó-e ez neked, vagy sem.
2015. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krande ***** válasza:
100%
Gondolom vegyes csoportban voltál, azaz az összes többi ember körülötted már "előképzett" valamilyen szinten. Szerintem nagyon kezdőnek érdemes egy kezdő tanfolyamot keresnie, vagy kérdezd meg az edzőt, hogy kicsit lassabban mutassa már meg még egyszer, és hagyjon időt ráérezned. Teljesen természetes, hogy még nem tudod a saját súlyodat megtartani - hidd el, ez meglepően hamar változni fog :)
2015. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én rúdtáncolok. Több mint 1 éve csinálom. Az első órán hánytam...bénáztam...nem voltak izmaim. Most már ott tartok, hogy lassan versenyekre is mehetek és nagyon nagyon örülök, hogy belekezdtem
2018. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!