Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon sok olyan sportág...

Nagyon sok olyan sportág létezik, amelyben csak férfiak vehetnek részt, pl. foci, kosárlabda, különböző autósportok, motokrossz, motogp stb. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te vagy egy idõutazó vagy az emancipáció elõtti idõkbõl, vagy borzalmasan tájékozatlan.
2015. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dikk,2015 van.
2015. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a barátnőm, aki autóversenyző, valójában rejtett férfi? O.o
2015. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivan? :D Mindegyiket űzik nők is.
2015. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ő arra gondolt ,hogy eredetileg miért volt így? :D

Amúgy meg azért mert a férfiaknak izmosabb testfelépítésük van, és még nagyon-nagyon régen a nők, otthon vigyáztak a gyerekekre és háztartást vezetttek, nem tehették meg azt ,hogy csak úgy elmenjenek pár órára heti több alkalomszor is. Ma ilyen viszont nincs xD Én lány vagyok és imádom a focit, motor és autósportokat poedig csak nézni szoktam mert még nem vagyok elég idős ,de amint lehetséges motokrosszozni szeretnék én is. ;D

2015. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!