Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport illik hozzám?

Milyen sport illik hozzám?

Figyelt kérdés
14 Fiú 80 kg 168,5 cm vagyok. Szeretnék sportolni, de nem tudom mit. Az izületeim gyengébbek az átlagnál. Futni se tudok sokat.

2015. jan. 24. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a súlyemelést ajánlanám, jó erőember lehetnél :D

vagy ott van még a sakk is, az sem rossz sport

2015. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szergej55 ***** válasza:
100%
Mivel a te tested, szervezeted, meg mindened, ami vagy, ezért neked érdemes eldöntened, mi az, amit szívesen csinálnál és ne adj isten még adottságod is van hozzá. Tapasztalj ki többfélét, aztán úgyis meglátod. Én is kb. 5-6 féle sporton voltam túl, mire megtaláltam a kedvencemet.
2015. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még körülnézegetek. :)
2015. jan. 25. 16:02
 4/6 anonim válasza:
100%
Ezek alapján maximum néhány sportágat lehetne kizárni, pl. ugye ahol futás kell (bár arra tudsz edzeni, fokozatosan, minig picit többet). Sok egyesületnél van lehetőség egyszeri kipróbálásra, úgy, hogy nem kell fizetned. Gondold végig mihez lenne kedved, és sok sikert! :)
2015. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi. Mar nezelottem csak nem volt a heten idom.
2015. jan. 31. 21:29
 6/6 anonim válasza:
kecskeeeeee
2015. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!