Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek is "felesleges"...

Szerintetek is "felesleges" sport a lovaglás?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm ezt mondja.De én még mindig szeretem a lovakat és szeretek is lovagolni.Országos versenyeken Juniorba indultam és egyszer 1. lettem egyszer meg 12.(9 éves vagyok.)
2010. febr. 8. 18:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem felesleges. Kikapcsol, megnyugtat, jót tesz az állatok közelsége és minden izmot megmozgat.:)
2010. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem felesleges. Inkább irigykedhetnek azok az ismerősök. Sok izmodat megmozgatja, javít a tartásodon, a lelkednek is jót tesz az állatok közelsége, felelősséget tanulsz. Én mindenképpen szeretnék megtanulni lovagolni, csak még nem szántam rá magam. Inkább sportolj, mint otthon chipset és kólát szürcsölj, ráadásul ahogy írtad, még nem kizárt, hogy nagy jövő előtt állsz!

Sok sikert kívánok a lovas karrieredhez (is)!

2010. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne felesleges. Javít a testtartáson, kikapcsol nyugtat. Ne halgass rájuk :) Egy sport sem felesleges amúgy :)
2010. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

sportnak sport viszont azért tartják egyesek feleslegesnek mert fizikai szempontból lovaglással messze nem leszel olyan erőben és olyan fitt mint pl a futással ami tényleg csak rajtad múlik és a teljesítményed nem függ fele részben ebben az esetben a lótól


de ha szereted akkor ne érdekeljen más véleménye

2010. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

13:39! Te űltél már lovon?

Még ha hobbiként is űzöd akkor sem felesleges. Mit versenyzel? Ugratás, vagy díjjlovaglás? Viszont nagyon vigyázz, nehogy a tanulás rovására menjen! Van egy ismerősöm, annak egy lánya, Ő már 12 éves. Az anyukája nem engedte lovagolni, ha rossz jegyet hozott haza. Akkor mehetett ismét, ha kijavította a jegyét. Viszont olyan is volt, hogy megpróbálta eltitkolni, de az anyukája rájött. Úgy mégrosszabbul járt, vagy egy hónapig nem mentek a lovarda közelébe!

2010. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem is sport inkább kikapcsolódás
2010. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki nem tekinti sportnak, az még tuti nem űlt lovon!
2010. febr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
ennyi...van aki nem gondolja sportnak, azt legszívesebben felültetném egy óra (akinek ráadásul kényelmetlenebb az ügetése), és 5 perc után sírva könyörögne, h hadd szálljon le!!! :@ és nem is sport...életforma...és művészet...jah, fennmaradni, amikor terepen úgy kitör, mint állat, és nem tudod megfogni, és örülsz, mint majom a farkának, ha nem esel le.. :))
2010. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Akik lovasok,azok jól beszélnek,bizony jó kondi kell hozzá. Akik pedig "utaznak" a lovon,szerintem kezdjenek el aktívan lovagolni tanulni, mert másként nem lesznek fittek tőle...
2010. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem elgyáltalán nem, sok ismod erősödik tőle, és ami még jó, hogy egy állattal foglalkozhatsz. Szerintem nagyon érdemes, mégha egy kicsit drága is. ;)
2010. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!