Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magasodni?

Hogyan tudnék magasodni?

Figyelt kérdés
175 körül vagyok és legalább 185-190 re szeretnék megnőni. Ezért lehet tenni esetleg valamit? Ilyet hogyha kosarazok, vagy kézilabdázok? Vagy ha pl állványon csinalok kihúzásokat? 17/F

2015. jan. 27. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ennyi idősen még 5-8 centi benne lehet a pakliban.
2015. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
17 évesen már nem mindegy?
2015. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Genetika hatarozza meg, sok mindent nem tehetsz. Mondjuk az egeszseges etkezes nem art, de 17 evesen mar kabe tokmindegy.


En 17 eves koromig nottem, utana egy centit sem. Viszont akkor mar 193 centi voltam.


Talan a 180at meg elered, de az sem biztos.

2015. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit aktívan, hogy magasabb legyél. Étkezz rendesen, élj helyes életmódot (elég alvás, semmi káros szenvedély) és ezzel adj meg mindent a testednek, hogy elérje a magasságot, amire kódolva van.
2015. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
apád milyen magas ?
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magasító műtét!

Eltörik a bokád, széthúzzák, és megvárják míg úgy összeforr a csont! Törésenként kb 2-3 centit nősz!

2015. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!