Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki sportol és mellette dohányzik is?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért?
2015. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.Úszni és biciklizni szoktam.

A futás nem menne.

2015. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert én is dohányzom. Heti kb. 80 szálat szívok. Egy éve rendszeresen "sportolok". Futok, edzek. És érzem, hogy nem igazán tudok fejlődni. Próbáltam már leszokni, de nem megy, mindig visszaesek és sajnos mindig a munkahelyemen. Amíg itthon vagyok simán kibírom, de ha elmegyek dolgozni, 2 nap után újra rágyújtok. Pedig szeretnék izmosodni egy kicsit és jó lenne, ha jobb kondiban lennék, de ha futok kb. 20 perc után meg kell állnom kicsit pihenni, nem tudom lefutni egyben azt a távot amit szeretnék. Az izmosodás terén is egy helyben toporgok.

Azt tudom, hogy a dohányzás rengeteg vitamint elvon a szervezetből, hiába táplálkozom egészségesen. Igazából a kérdés lényege az lett volna, hogy aki dohányzik és sportol (bármit) milyen vitaminokat szed, ha szed egyáltalán. Illetve lehet-e valahogy kompenzálni a dolgot.

2015. febr. 4. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!