Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ellipszis tréner vagy futópad,...

Ellipszis tréner vagy futópad, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
Melyik égeti hatékonyabban a zsírt? Olyat szeretnék, ami végkonyít, nem erősít...
2010. febr. 9. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vékonyodni akarsz, akkor nem kell mozognod semmit, csak diétázni. Ha fittebb is szeretnél lenni, akkor én azt mondom, hogy teljesen mindegy melyiket veszed meg - a lényeg, hogy intenzíven, keményen nyomjad. Az ellipszis jobban erősíti a lábizmokat.
2010. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettő nagyon jó és hatásos, de ha kímélni szeretnéd az izületeidet, ami most lehet, hogy nem fáj és tök jól vagy, de 10-12 év múlva biztos fog, akkor egy szuper szobabringát vegyél inkább és váltott intenzitással tekerj napi 20 percet. 4 hét után meg fogsz lepődni, mennyivel vékonyabb lesz a karod, combod, derekad szóval minden. A diéta mellette nagyon fontos. Én 4 hónap alatt fogytam le 44-ről 38-ra.
2010. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Az ellipszis tréner sokkal kevésbé hatásos, mert ott becsapós dolog a lendület is, míg futásnál a mozgás egésze tényleges munka. Tehát futópad, ha nem csak megnyugodni akarsz a kijelző által mutatott hamis számok által.
2010. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyes táplálkozáson múlik minden, a mozgás csak plussz haszon. Futópad a legjobb, de nem kell futni rajta. 5km/h-s gyaloglás 5-6 %-os emelkedőn... Ez a legtutibb.
2010. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a kettő van, és mindkettőt szeretem. Sokáig csak ellipszisem volt, és én fogytam vele. Persze diéta mellett. De futópadot is szeretem. Nem tudom milyet akarsz venni, de elég nagy árkülönbség van a két gép között. Nekem az elliptikusom 50 volt, a futópadom 150.
2010. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!