Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futópad segítségével otthon...

Futópad segítségével otthon le tudok fogyni? Ha minden nap 1, másfél órát futok, először könnyebb, majd később nehezebb fokozaton?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok és 75 kg. Egy tízest szeretnék le

adni. Legtöbb feleslegem hason és combon van. Mennyi idő míg látszik az eredmény?


2009. okt. 15. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán leadod azt a tizest, ha akarsz, még többet is.

Ha a hasadról nem fogynál a kívánt mértékben,akkor kiegészítő gyakorlatokra lesz szükséged, de a combról lemegy.

2009. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miazhogy! Én is kb. ennyi vagyok, súlyban is és magasságban is, és nemrég kezdtem edzeni járni. Heti 2x2 órát, és nekem 2 hónap után volt látható, érezhető az eredménye. Futópad, kangoo, meg kondizás. Úgyhogy szerintem neked sokkal hamarabb fog jelentkezni a változás, ha kitartó vagy. Hajrá!
2009. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!