Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy vékonyabbak...

Mit tegyek hogy vékonyabbak legyenek az ujjaim?

Figyelt kérdés
a magasságomhoz képest kb annyi kiló vagyok amennyinek lenni kell, de az ujjaim valamiért vastagabbak mint szeretném! Mit tegyek?

2015. febr. 2. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudsz kb. semmit tenni. Az ujjakon nincs izom, amin változtatni lehetne. A testzsír változásait is kb. utoljára, és csak nagyon extrém esetben követik az ujjak. Ilyen a csontozatod, ezt kell szeretni.


Remélhetőleg majd elmúlik a tiniidőszakod, és akkor majd kinövöd az ilyen fajsúlyú dolgokon való izgulást, hogy az alkarodon a pehelyszőr nem olyan sorba rendezett egyenes vonalakban nő, ahogy te szeretnéd, vagy ilyesmi.

2015. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Az ujjakon nincs izom?! Ezt a hülyeséget honnan vetted? :D:D:D
2015. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Tudod kisfiam, én jártam egyetemre, ahol tanultam anatómiát, meg kellett néznem több száz ábrát ennek keretén belül, valamint felboncoltunk több tucat valódi embert, őket is volt lehetőségem megnézni, órákig tanulgatni róluk, majd letettem egy jeles anatómia szigorlatot, amin a jegyem többek között arra kaptam, hogy tudjak ilyen alapvető dolgokat, minthogy az ujjakon nincsen izom.


De ha gondolod, oktass csak ki, szmájlizó barátom. Te is annak a kilencmillió polihisztornak az egyike vagy, akik bármely diplomást kioktatnak, és megszakértik helyette az ő szakterületét, akik olyan nagyra viszik ezt az országot.


Üsd fel szépen a gugliban az emberi kéz anatómiáját, és kicsit vedd szemügyre, tökikém. A legtávolabbi hely, ahol a kézen izmok vannak, az a metacarpusok, azaz a kézközépcsontok között van. Ennél távolabbra, az ujjakra, már csak ezen, illetve a proximálisabb izmok, például az alkar izmainak inai nyúlnak fel, és ezek felelősek a mozgásáért.

2015. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy könnyen emészthető laza két mondatos infó csak neked az angol wikiről:


"Fingers do not contain muscles (other than arrector pili). The muscles that move the finger joints are in the palm and forearm. The long tendons that deliver motion from the forearm muscles may be observed to move under the skin at the wrist and on the back of the hand."


[link]


Muscle bekezdés, 2. albekezdés ;) Az első két mondatot ajánlom figyelmedbe, meg hogy mondjuk egy képet ne legyél lusta megnézni róla.

2015. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

2: "Az ujjakon nincs izom, amin változtatni lehetne. "


Arról már nem is beszélve, hogy ez egy hiányos szerkezetű, összetett, alárendelt mondat is lehetne. Tehát hogy az ujjakon nincsen OLYAN izom, amin változtatni lehetne.

Na de tessék, ráadásul semmilyen izom nincs!

2015. febr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Teljesen helyes így is.


Aki meg kötekedni akar, az üssön fel egy kib4szott wikipédiát, nézzen róla meg egy képet, ha már ennyire jobban akarja tudni, annál, aki felsőoktatásban tanulja ezt.

2015. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
A 2. vagyok. Ti itt össze-vissza hablatyoltok,főleg ez a drake nevű barom állat,aki nekem privátban járatja a pofáját. Te lehet,hogy jártál anat intézet környékén,viszont képzeld én biztosan!Mivel ez a szakmám,de mindegy. Az izom inas része az izomhoz tartozik,de nyilván nem az izomha,az izom aktív munkavégző része. De ha az izom mozgásban van,akkor ez is mozog:D.Szóval lehet az ujjakat edzeni. Te egy olyan eber vagy,aki kicsit belekóstolt valamibe,az iskola közelébe került és onnantól kezdve okoosnak hiszi magát.Ha lenne egy ki intelligenciád és valóban tudnád,miről beszélsz,akkor nem írtál volna kétszer is privátban is és itt is többször nekem,felháborodva! De nyilván zavar a dolog,ezért pattogsz "barátom".Az ilyen keveset tudó,azt sem helyesen emberek viszik a világot félre.
2015. febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te meg kifacsarod a dolgokat. Még szép, hogy az ujjhoz TARTOZIK izom, hiszen hogy a rákba mozogna másképpen. És nyilván lehet edzeni :D Habár nem az ujjat, hanem konkrétan a tenyeret és az alkart, de mindegy.


De magukon az ujjakon akkor sincs izom.


Ezért mi intézetünk buktat, ha valaki ilyet mond, még ha meg is próbálja úgy magyarázni, mint te.


Írni meg azért írtam kétszer is, olyan hangnemben, amilyenben, mert a százalékod alapján összekevertelek egy 14 éves hülyegyerekkel, aki itt szokott trollkodni.

2015. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mellesleg az ujjak edzéséről olyan kontextusban volt szó, hogy változtat-e ez valamit a kinézetükön. Mivel nincs rajtuk izom, csak az idenyúló inak, ezért a válasz nem. A testzsír változásait is a legutolsók között követik, ne mondd, hogy nem így van.
2015. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Bocs,de nem érdekel sem a privát,sem az itteni üzeneted a továbbiakban.
2015. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!