Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Galaxy edzőterem Győrben?...

Galaxy edzőterem Győrben? Fontos! Többi lent

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam konditeremben,de szeretnék elkezdeni edzeni.Viszont nem tudom mit hogyan kell használni így félek az egésztől és nem tudom rávenni magam,hogy elmenjek.A Galaxy-ba szeretnék járni,de ott ahogy láttam ilyen tipikus "nagymenők" vannak akik előtt csak leégnék.

Mondanátok pár tapasztalatot?Főként olyanok akik ide járnak.Mivel és hogyan kezdjem?20/L


2015. febr. 2. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy tényleg ne menjél hogy fogalmad sincs semmiről. Nem is értem így mit vársz.

Válassz egy edzéstervet,nézd meg hogy kell végrehajtani a gyakorlatokat,kezdj el étrendet..

[link]


Egyébként senkit se érdekel mit csinálsz és szívesen segítenek is amíg NORMÁLISAN csinálod.

De ha csak akadályozol mindenkit,amire ilyen hozzáállással nagy az esély,akkor jogosan fognak haragudni.

2015. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elnézést,hogy nem edzőterembe születtem...

Honnan kéne tudnom mi hogyan van,mikor még soha nem voltam ilyen helyen?Oké neten utána nézek,de attól még élőben tök más a szitu.

2015. febr. 2. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem kezd olyanba amiről semmi fogalma nincs. Utánanézel és menni fog.
2015. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valahol el kell kezdeni nemigaz?

Szeretnék fogyni,formálódni ehhez pedig kénytelen vagyok konditerembe járni.Hidd el utánanéztem stb de NEM lehet mindent a neten,ezért is érdekelnének tapasztalatok,nem pedig kioktatás...

2015. febr. 2. 21:52
 5/6 anonim válasza:
Galaxy jó, több edző is van, a havi bérletben benne van a tanácsadás is. Kérdezd meg a recepcióst, kit ajánlana abszolút kezdőnek, segíteni fognak. (Amikor elkezdtem kondizni kb 20 éve, előtte elmentem a könyvtárba és elolvastam az akkori 2-3 db szakkönyvet. Ma már több van...:)) Az a fontos, hogy elszántad magad. Sok sikert! És olyan jóóóóóóóóóóó utána!!!
2015. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm szépen a választ!

Végülis elkezdtem edzeni de nem Győrben.Sikerült találnom egy női termet,ahol a bérlet árában bent volt az,hogy a gépeket bemutatták,valamint állapotfelmérést és edzéstervet is készítettek :)

2015. márc. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!