Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szi asztok! Napom nagy részét...

Szi asztok! Napom nagy részét otthon töltöm, nem tudom milyen gyakorlatokat végezzek. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Napi 50 fekvő tízes beosztással, 60 felülés harmincas beosztással és 100-100 súlyzó.


Szeretném megmozgatni minden testrészemet, tudnátok mondani ezen kívül valamit ami hasznos lehet, vagy elég ennyi? (Sovány vagyok, nem lefogyni szeretnék, csak kicsit izmosodni)


2015. febr. 5. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

azt mondja 100-100súlyzó...

olvasd el a sárgakapszula című ebookot,

+ google -> alapismeretek (shop.builderes)-> teljes cikksorozatot elolvasni.

2015. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem ilyen komoly sz*rt akarok, csak valamit ami úgy nagyjából kordában tartja a testemet :D Nem akarok izompacsirta lenni. De azért köszönöm...
2015. febr. 5. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Légyszi aruld el hogyan leszel gyorsan izmos.

A kondis barataimmal kivancsian varjuk a megoldast mert mi se vagyunk túl izmosak pedig mi azok szeretnenek lenni. :(


Es nem az edzes a szar hanem te.

2015. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig az a rossz hírem van, hogy ennél valami "komolyabb szart" kell csinálnod,ha azt szeretnéd, hogy értelme is legyen. És mivel okos is szeretnél lenni, érteni, h mit-miért csinálsz, jobb lenne hogyha hallgatnál 120kg-ra.


(csakhogy értsd: mijazhogy' 100-100 súlyzó? Milyen súllyal? Milyen gyakorlat? Vállra - bicepszre -tricepszre - hátra? Guggolsz vele? Remélem érted....)


Ha meg bohóckodni akarsz, akkor vegyél egy rubintréka dvdt, oszt' csókolom.

2015. febr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ez így nem sok. Ha azt akarod hogy vmi látszatbeli eredménye is legyen, kicsit több időt kell eltöltened ezzel az egésszel. Fekvőből mehet több is bőven, váltogathatod a tipusát is ( széles, szűk stb nagyon sok van) kéne húzodzkodás is. kb napi 50 huzódzkodás, meg 200-300 fekvő plusz has gyakorlatok ( rengeted van ) már nem olyan rossz. súlyzó meg attól függ milyen nehéz, ha csak 1-2 kilóakkor nem sok hasznát veszed pl. Ja és nem muszály ezt minden nap, heti 4-5x elég, kell 1-2 nap pihenés főleg az elején. Aztán ha megszokja a tested mehet gyakrabban. ( én pl majdnem minden nap fekvőzöm, meg húzodzkodom, életvitelemből adódóan)
2015. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: Köszönöm az elismerést. :D Immár több vagyok nálad. Nem anyázódni jöttem ide, csak segítséget kérni. Látom értelmezni is nehézséget okoz, de nem baj: Nem az edzésre értettem, hanem a tervre amelyet elém tártatok miszerint az igazodik az én elvárásaimnak (könnyed), + nem gyorsan szeretnék izmos lenni, csak KICSIT, és egyenletesen.


4.: Azt az oldalt látogattam már többször, de mint mondtam én nem kigyúrt szeretnék lenni, csak kordában tartani magam. De teszek még egy próbát, ha már mindenki ezt mondja...


5.: Köszönöm, ez már ígéretesebbnek hangzik. Sajnos húzódzkodni nem tudok itthon, de majd valahogy pótolom. Születésnapom közeledik, hátha betudok szerezni egy jó súlyzópakkot, több kilósakat.

2015. febr. 6. 11:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Százhúsz(kg) rendben, te győztél mégiscsak.. :D Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, ne vegyétek sértésnek amiket írtam, tudjátok én még jampi kezdő vagyok és semmit sem értek a testépítéshez. Na de elkezdem a kezdő fokozatnál. :)
2015. febr. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!