Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Tegnap leestem a...

Mi tegyek? Tegnap leestem a lóról és a fenekemre pottyantam. Ha pihenek, a derekam nagyon fáj. Ha mozgok, akkor bejáródik és nem fáj. Holnap ismét lovagoljak, vagy inkább pihentessem egy darabig?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Röntgenre el kéne menned, a farokcsontod például simán megrepedhetett. De egy hétig mindenképpen pihentesd, különben fog fájni a lovaglás.
2010. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem teljesen a popóra estem, inkább a bal popó ért földet először. Régebben volt egy nagyon hasonló leesésem, akkor sem volt semmi törés, csak nem bírtam megmozdulni egy hétig. Anyukámhoz költöztem, hogy ápoljon. A mostani eset nem ilyen súlyos. Ha hanyatt fekszem, akkor nagyon fáj a derekam. Ha oldalt, akkor szinte nem is fáj. Ha a bal lábamat emelem, akkor sincs semmi gond, de az autóba amikor a jobb lábbal szálok be az nagyon fáj, a kezemmel kell segítenem a lábamat. Most azt nem tudom, hogy mi a jó az ilyen sérülésekre. Az, ha kímélem, vagy holnap ismét lóra űlök és kíméletesen lovagolok. Pl sok séta, lassú ügetés, semmi hajsza.
2010. febr. 10. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írod ha mozogsz nem fáj. Akkor mozogj, a lóra üléssel meg még várj pár napot!
2010. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj hanyatt, amíg fáj. Én se feküdtem hasra, mikor a bordámat ütöttem be, csak hogy élvezzem, mennyire fáj.
2010. febr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az időjárás amúgy is megoldotta, hogy ne kelljen lovagolnom menni. Már alig fáj valamim. Kicsit a bal popóm érzékeny (pláne, ha a férjem rápaskol). A jobb lábam is kezd helyrejönni. A hanyatt fekvéssel sincsem nár semmi gondom. Azthittem lassab lesz a javulás.
2010. febr. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!