Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Judo, Karate vagy Jiu-jitsu?!

Judo, Karate vagy Jiu-jitsu?!

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni, valmailyen küdősporot, de nem tudok választani! Nem kérem, hogy vélasszatok helyettem, csak tanácsokat kérnék melyik miért vagy mire jó?!

A válaszokat előre is köszönöm!!



2015. febr. 8. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
En azt ajanlom, hogy jarj el 1-1 honapig a kiszemelt sportagak edzeseire, es amelyik legjobban megtetszik, azt folytasd.
2015. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
regebben már judoztam még kisebb kormba, de valamiert abba hagytam...
2015. febr. 8. 22:30
 3/20 anonim válasza:
0%
judo egy szutyok! Jiu Jitsu-t ajánlom!
2015. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld ki mindhármat, és az alapján hozz döntést, mert itt valószínűleg mindháromra azt mondják mint az előttem szóló nagytudású is, hogy semmit nem ér, szutyok, stb. Thai-boxot még azért ajánlanám egy opciónak.
2015. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
0%
Kicsit több ideje vagyok a küzdösportban mint te. Sokat kiprobáltam, van judo edző ismerösöm is. Hidd el a judo nem jó semmire. Thaibox-box kombó lenne egy okos választás.
2015. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

A karate semmire sem jó.Ezt semmiképp se válaszd.

Ezek közül a judo lenne a legérdemesebb.Egyébként boksz,thai box,savate,birkózás,judo,sambo,bjj.Ezek körül érdemes választani,a többit ki lehet dobni a kukába.

2015. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Esküszöm már várom mikor minden szar lesz és csak a box meg a birkózás lesz jó valamire az itteni emberek szerint..
2015. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó,azért mert ez így is van.

Menj el karate edzésre,állj be lovagló állásba és hadonássz,csapkodd a levegőt,miközben hangosan óbégatsz.Bizonyára nagyon sok értelme van ennek.Ezek a stílusok egyszerűen nem tanítanak meg bunyózni.

2015. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként én karatéztam,tudom mit beszélek.
2015. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
ja értem karatéztál, ez meggyőzött, akkor most megyek és rituális felgyújtom a rushguardom meg a judo gi-m, hogy a box istennője vissza fogadjon a kegyeibe és szemet hunyjon afelett, hogy mellőzöm pár éve.
2015. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!