Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Plate szerintetek ér...

Power Plate szerintetek ér valamit? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
valaki nagyon dicséri, de másoktól meg azt hallom, hogy kb parasztvakítás az egész. mennyire lehet vele fogyni/izmosodni?

2015. febr. 13. 19:00
 1/2 anonim válasza:
En kb fel evig jartam. Mellette figyeltem az etkezesre is, de azert nem olyan nagyon elvetemultem. Ez alatt a felev alatt nagyon sokat fogytam es izmosodtam. Mikor szeptemberben elkezdodott a suli akkor mindenki nagyon dicsert, viszont en azota abba hagytam, mert szornyen draga. Most mar szerintem plusz 20 kilo jott vissza ram es jarok most is aerob edzesekre, de nem fogyok vele semmit.. Szoval osszesegeben szerintem baromi jo, nagyon faraszto, de elvetemulten draga, amit nem mindenki tud megfizetni, bar ha azt veszem, hogy szemelyiedzovel edzek az meg egy plusz pont. Probald ki, csomo prpbaedzes van, ahol megtudod, hogy szamodra milyen.
2016. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon jó a Power Plate.

Meg ami a Power-en 30 perc edzés,az a Gym-Ben másfél ora

2016. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!