Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyjak 6-7...

Milyen módszerrel fogyjak 6-7 kg-t?

Figyelt kérdés
176 cm és 62-63 kg vagyok. Nem az a célom, hogy csont sovány legyek, de szeretnék fogyni, ill. izmosodni. A mostani alakommal az a problémám, hogy löttyedt vagyok. Milyen sportokat ajánlotok, hogy feszesebb legyek és ilyesmi alakom legyen: [link]
2015. febr. 14. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbald ki a kevesebbet eszel és többet mozogsz módszert.

10/10 beválik

2015. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-nem vagyok biztos benne, hogy a fogyással kéne kezdened, én valószínűleg inkább egy lassú tömegeléssel kezdenék, és utána szálkásítanék, de mivel nem tudom, hogy most milyen az alakod, ezt neked kell eldöntened.


lassú tömegelés: kb havi 0,7-max 1 kg jöjjön fel

-2g/ttkg fehérje: sovány húsok, halak, zsírszegény túró, tojás(főleg fehérje), cottage chesee

-3-5g/ttkg szénhidrát (ki kell próbálgatnod, hogy anyagcserédtől függően, mennyi kell neked, hogy tartsd a fenti tömeg növekedést)

rizs, zabpehely, köles, kuszkusz, krumpli, tk tészta, tk kenyér

-zsír: 0,5-1g/ttkg, főleg telítetlen: oliva, lenmag, tökmag, kókuszzsír, dió

-kalória pluszban kell lenned, csak ne túlságosan mert akkor fogsz zsírosodni->nézegesd magad a tükörben, plusz amit írtam súlynövekdésre ügyelj


-szálkásítás: kb havi 0,7-1 kg menjen le

2-(esetleg lehet 2,5)g/ttkg fehérje

-1-3g/ttkg ch (ezt is ki kell próbálgatni)

-0-0,5g/ttkg zsír

-kalória mínusz, szintén ne eszetlenül, hogy ne veszítsd túl sok izmot


edzés: erősítő jellegű, súlyzós, egész testre, minden izomcsoportra

illetve kardió jellegű, amikor szálkásítasz, akkor több kardió is mehet


olvasgass neten: sárga kapszula, pdf (igen, a stílusa borzalmas, de az infora figyelj, mert hasznos)

shop.builder, alapismeretek, sok edzésterv és étrend tanács


u.i.: a képen lévő csaj nem izmos, ennél sokkal jobb alakod is lehet :) hajrá!

2015. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!