Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alakformálás gyorsan, észreveh...

Alakformálás gyorsan, észrevehetően?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok,kollégista és nagyon be vannak osztva a napjaim,ezért nincs sok időm tornázni.

Viszont most felszedtem pár kg-t,szóval gyorsan le szeretném dolgozni ezt a felesleget!

Tudnátok olyan gyakorlatokat,amiket viszonylag kis térben el tudnék végezni (ez alatt értem a koliszobát)?

Zsírégető/alakformáló tornákat kerestem már,de olyasvalakitől szeretnék tippeket,akiknek mindezek beválltak!

Köszi előre is! :)



2015. febr. 6. 19:15
 1/2 - palilaci - ***** válasza:
Konkrét zsírégető edzés nincs, feleslegből veszteni és izmosodni ("formásodni") pedig nem lehet. A zsírt kalóriadeficites étrendel+aerob mozgással tudod a leghatékonyabban leadni.
2015. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak azért nem jött válasz szerintem, mert ilyen nem létezik. Fogyni csak kalóriaminuszos étrenddel tudsz. Tornával (gondolom csaj vagy, ha nem gond én edzésnek hívom) nem fogsz fogyni. Vagyis lehet hogy igen, de az edzés csak annyit tesz, több energiát fogsz elégetni. Valamennyivel gyorsítja az anyagcseréd, de ha a kalóriaminuszt a táplálkozásoddal nem teremted meg, semmit sem ér az egész.


Nah ha eddig egyszerűnek tünt. Jó formához izmok kellenek. Attól lesz szép lapos hasad, kerek feneked, szép vádlid, és a tricepsz létezésétől nem lesz az un. integető izom. De izmot csak tömegnövelő étrenddel lehet, ami egy kalóriaplusszos étrend. Itt látszik, egyszerre nem megy.


A kalóriaminuszos étrend se valami káposztadiéta és társai legyenek, mert az csak egy ideiglenes állapot, és azt a kis izomzatot ami van rajtad, felemészti. Magas fehérjetartalmú, rostban gazdag, moderált szénhidrátú étrend kell, amivel a heti 0,5kg fogyás a cél.


Edzés se torna legyen, hanem súlyzós edzés (esetleg saját testsúlyos) heti 2-4 alkalommmal, aerob edzéssel kiegészítve.


De már így is sokat írtam, és ezt is felületesen, ha még mindig érdekel, olvasd el a sárga kapszula című e-könyvet.


Most szólok, nem lesz gyors a változás, minimum fél év.

2015. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!