Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fejlődik nehezen a karom?

Asdnoname kérdése:

Miért fejlődik nehezen a karom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17éves srác vagyok 3,5 hónapja edzek, amikor elkezdtem már akkor rendszeresen kajáltam, napi fél kiló csirkemell, fél kiló rizs, tojás, joghurt, túró, bio zabpehely, belvita keksz, és jumbot szedtem, most pedig kreatint szedek, 1 hét és elfogy a kúrám, utána myomax tömegnövelőt meg kreatin monohidrátot fogok egyszerre szedni, tehát rendesen odateszem magam, havi 1-2x iszok, mivel nem testépítőnek készülök, 66-67kgval indultam, most vagyok 75kg (190 centi, ektomorf alkat). Rengeteget fejlődtem, csinálom rendesen, minden hétköznap edzek terembe, és pénteken bicepsz-tricepszezek 4-4 gyakorlatot csinálok minden héten változatosabban edzem ezt a két izomcsoportot tehát most pénteken például scott padon franciarudaztam (1 gyakorlat 4x10 és 4 gyakorlatot csinálok midnkettőre) most jövőhéten állva fogom, tehát változatos, és mindenhova fejlődtem már, de karra nem nagyon, tricepszre mondjuk elég szép, de bicepszre nem 29es karom volt most 32-34es között van, és még eléggé olyan mint volt körülbelül, de például állva egykezes bicepsznél mikor kezdtem 8kg-sal kezdtem most csinálom 2x 14essel aztán 2x 16ossal... Szerintetek mitől fejlődik nehezen? Vagy ez ilyen, hogy lassabb, mint pl a hát meg a mell fejlődése?
2015. febr. 15. 21:34
 1/3 *Glissade* ***** válasza:
A bicepsz csak pici izom, nem olyan nagy baj, hogy lassaban fejlődik, nem? :)
2015. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát csak a többi testrészem arányilag nézve eléggé lehagyta, és már mindenem elég szép, de a karom fejlődhetne egy szinten ... :D
2015. febr. 15. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
a bicepsz kb olyan mint a vádli, ahhoz, hogy szép legyen, mázlistának kell lenni, és szép formájúval kell születni, ha nem szép a formája, akkor belegebedhetsz, lehet, hogy akkor is csak egy hosszú lapos izomköteg lesz :)
2015. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!