Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miket szerezzek be a box/muay...

Miket szerezzek be a box/muay thai edzésekre?

Figyelt kérdés

Ez alatt értek boxzsákot, bandázskötést/bandázskesztyüt,boxkesztyüt stb.


Én a Venum márkára gondoltam, bár nem tudom mennyire jó márka ez. És hogy miből melyiket válasszam? Egyelőre itthon edzegetnék.



2015. febr. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bandázs,fogvédő,sparring kesztyű,rövidnadrág póló.Kesztyűből vegyél valami márkátlan olcsó sz@rt,mert ha leállítasz az edzésre nulla tudással,de 20-30 ropis kesztyűben,akkor tuti felkóstolnak komolyabban,hogy mire fel van ilyen kesztyűd.Amíg meg fos vagy,addig jobb szerénynek lenni.
2015. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát boxzsákot ne vigyél szerintem :) csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy túl nagy beruházást ne csinálj. Jó lesz a Dechatlonos kesztyű 4000-ért. Egy rövid nadrág, egy poló, törölköző, és egy pár bandázs még amire szükséged lesz. Olyan, hogy bandázskesztyű meg nincs. Már csak azért is felesleges Venum cuccokat vásárolni az első edzés előtt, mert őszintén szólva 5 emberből talán ha egy az aki az első edzés után 2 hónappal is megtalálható a teremben. A legtöbben feladják pár hét után, aztán mindenkinek mesélik, hogy THAI-BOXOLTAM...
2015. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez itt bandázskesztyű:

[link]



Ezekből melyik a jobb?

Azaz mi alapján kell kiválasztani, hogy hány OZ-s kell? mert itt 10OZ-től egészen 16-ig van az egyik kesztyű, míg a másik csak 16OZ-s.


10-16OZ:

[link]


16OZ:

[link]

2015. febr. 17. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, azt a bandázskesztyűt felejtsd el! Vegyél sima bandázst, 1000-1300 pénz környékén van az ára, és mivel rétegesen tekergeted, a kézközép csontokat, és az ujjaidat is védeni fogja. Ha akarsz vehetsz egy zsákoló kesztyűt, és külön egy 12 oz (uncia) kesztyűt. Én zsákolót nem vettem annak idején, de most gondolkozok rajta. A zsákolóval nem lehet sparringolni. Amire még érdemes odafigyelni, hogy ne kötős, hanem tépőzáras legyen amit megvásárolsz. és az otthon edzésről pedig lebeszélnélek, mert rosszul fogod begyakorolni a mozdulatokat, edző legyen a talpán, aki kineveli belőled a hibás mozdulatsort. A másik pedig az, hogy a jó közösség magával húz, ha otthon csinálod akkor viszont kevesebbet fogsz a gyakorlatokból végrehajtani, mert megunod, vagy elfáradsz.
2015. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!