Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől nem tudok lefogyni?

Mitől nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok, 166cm magas és 79 kg.Körülbelül 1-2 hónapos koromban lettem kövér.7-edikes vagyok.Elsőben próbálkoztam focival, harmadikban úszással, negyedikben és ötödikben a kézilabdával és a box-szal.Nem fogytam egy grammot sem.Csak híztam, pedig elég intenzíven csináltam.Enni keveset eszek.

Reggel:1 tányér gabonapehely

Suliban:1 szalámis zsemle

Este (kb.6-7-8-kor):1 szelet kenyér.


Használok egy rezgős övet, intenzív (fájdalmas) fokon.Ne mondjátok hogy nem lehet tőle fogyni, mert már az első 3 napban éreztem a hasamon változást.Már lassan egy hete használom, de nem fogyok...

Próbáltam már káposztaleves diétát, korán vacsorázós diétát(nem tudom mi a neve).Naponta körülbelül 1.5-2l szénsavmentes ásványvizet iszok.

De így is évente kb 10 kg-ot hízok :(

Mi lehet a baj? :((



2015. febr. 17. 13:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Amit eszel az mind egészségtelen.
2015. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Valamint, ha valóban ilyen keveset eszel akkor nem csoda, hogy hízol, mivel a szervezeted zsírként raktározza. Koplalással nem lehet fogyni.
2015. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
[link] Olvasd el, hasznos lesz. Ha ügyes vagy össze tudsz állítani egy olcsó étrendet, ami biztonságos és le tudsz szálkásítani.
2015. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

köszi nektek!

De az étkezés csak hétköznap van, mert hétvégén normálisan eszek főtt ételt is.

2015. febr. 17. 14:49
 5/26 A kérdező kommentje:
3-as a sárgakapszulát a kukába, mert oda való...
2015. febr. 17. 14:52
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Monja ezt a 80 kilós 13 éves aki káposztaleves este 6 után nem evős diétától és a rezgőövtől várja a csodát, ami az elso 3 napban hozott változást de 1 hét alatt nem (wtf?)

A sárga kapszula lehet nem a legjobb de rajtad biztos segítene.

2015. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
ja köszi, akkor most megyek és 100.000-eket fogok költeni kondigépekre...bocsánat, itt a zsebemben 300.000Ft és már szaladok is... -.- mert ebben azt mondja hogy fekvenyomás, nymás fekvepadon...stb...ilyenre nekem nincs pénzem...
2015. febr. 17. 15:18
 8/26 A kérdező kommentje:
És konditerembe sem fogok járkálni, mert nagyon drága és nincs a közelben...
2015. febr. 17. 15:20
 9/26 Pörölyfej Béla ***** válasza:
53%

Nem az edzésterveket kell neked kötelezően hasznosítani, hanem például leírja, hogy hogyan kellene rendesen táplálkozni, a fogyásban is segít. Az étrendeden kellene változtatni és nem egy szelet kenyereket enni egész nap. Főleg ha hétvégén van főtt kaja, mert amit hét közben leadsz az lehet, hogy visszajön szombat meg vasárnap.

Egyébként meg nem tudom hány százezer éve feltalálták a húzódzkodást, fekvőtámaszt, tolódzkodást guggolást. Töltsd le szépen a Fegyencedzés című könyvet amiből megtanulhatod a legalapvetőbb gyakorlatokat. És nem gáz ha nem megy a fekvőtámasz egyből. Elkezded szépen a fal mellett és egyre lejjebb mész. Mire 16 leszel, már menni fog egy kézzel. És össze kellene rakni egy normális, szálkásító étrendet, meg venni kb. 8000 Forintért két 10 kilós egykezes súlyzót, meg 4000 Forintért egy húzódzkodó rudat. Ami pénz meg elmegy lekváros kenyérre, meg csülökre meg töltött káposztára, azt most szépen csirkehúsra, hala, rizsre, dióra meg gyümölcsökre fogod költeni. Ha akarsz valamit teszel érte és nem leb¤szod aki segíteni akar.


[link]


Olvasd el és okulj belőle. És nem kell neked rögtön konditerem. Pár egyszerű eszközzel, akár egy homokkal megtöltött vödörrel is lehet már edzeni. Sőt még kövekkel is. De a saját súlyodat is használhatod. Minden csak kreativitás, akarat kérdése. Ne a kifogást keresd, hanem a megoldást.

2015. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Osynho ***** válasza:
70%

"3-as a sárgakapszulát a kukába, mert oda való..."


Ezt kifejtenéd, kedves tanult kolléga? :) Tényleg érdekelne. Miért nem jó a sárga kapszula? Illetve, ha magabiztosan állítod, hogy sz.r, akkor gondolom kened-vágod a témát. Viszont, ez esetben miért kérdezel itt? :)

2015. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!