Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bemelegítésnél észrevettem,...

Bemelegítésnél észrevettem, hogy tetőtől talpig kb mindenem ropog, ezzel mit csináljak? Valami kalcium pezsgőtabletta, vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! elhatároztam hogy mozogni fogok, ki is választottam egy nem túl nehéz programot, gondoltam előtte bemelegítek, csak kis nyakkörzés, vállkörzés, ilyesmiket csináltam, de az ég világon mindenem ropog meg recseg meg minden... erre mit ajánlotok?

A költségvetésem elég szűkös.


2015. febr. 19. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Glükozamin tartalmú kapszula jó a meszes ízületekre.
2015. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a ropogás nem jelent meszesedést... pusztán lazák az ízületeid ezért ropognak. ez genetikus, ilyen és kész. nem tudsz vele mit kezdeni.

Zselatin tartalmú ízületvédõt meg mindenképp êrdemes szedni, akármit sportolsz...

2015. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy akkor már inkább zselatint, jobban jársz. 3000 ft egy kiló, neten tudsz rendelni. Kúraszerűen néha használhatsz komplex (glükozamin-kondroitin-MSM) ízületi kiegészítőt.
2015. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!