Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz hogy az alakformáló...

Igaz hogy az alakformáló DVD-k csak átverés és nem is formálnak? (Béres Alexandra, Rubint Réka)

Figyelt kérdés
Nem kell azon poénkodni, hogy tényleg nem formálnak ha csak nézed őket és nem mozogsz....:P:P:P
2008. aug. 23. 17:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
76%
Én nem azon szoktam nevetni, hanem amikor mutatják pl a hasfogyasztó eszközöket! mindig egy csinos, sovány lányra rakják a készüléket, persze h nem látszik rajta semmi fogyás:) rakják egy 90-100kg os nőre és a műsor végén mutassák mennyit fogyott! de nem?
2008. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 2 hónapig tornáztam Rubint Réka 1-2-3-ra, felváltva, hol egyikre, hol másikra, napi 25-30 percet (sosem volt erőm végigcsinálni egy egész dvd-t), és azonkívül, hogy izomlázam lett, nem formásodtam. Fogyni sem fogytam, igaz nem is akartam, és nem is az Update szerint ettem, csak feszesebb popsit és combot szerettem volna.

Mivel 2 hónap alatt nem volt látható eredménye abbahagytam. Lehet, hogy én nem csináltam jól? Én is kiváncsi lennék mások véleményére.

2008. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért kissé más kategória mikor valaki életmódszerűen a testéből él, mint egy háziasszony, aki napi egy-két órát lop a szabadidejéből! Nekik az a munkájuk, hogy fitten, feszesen tartsák a testüket, a nagy átlag meg rohan a munkába, a gyerekért, gyorsan összedob valami vacsit, és este hulla fáradtan még neki áll "alakot formálni". Mire eltelik az az átlag 20 perc amire bemelegszik, addigra kifárad. Nap mint nap találkozom olyan nőkkel, akiknek más dolguk sincs, csak "kondiba" járni, onnan meg a "szoliba" úgy tényleg meg tudják őrizni a feszes testüket!

Nem a DVD-kkel van a baj, hanem azzal, hogy ezt az életmódot nem mindenki engedheti meg magának! Ráadásul a legtöbb asszonyban 30 évesen, egy-két gyerek után tudatosul, hogy valamit csinálni kellene, addigra viszont már túl nagy a lemaradás!

Mindezzel együtt én pl. imádom a feleségemet két gyerek után, plusz 10 Kg-al együtt is!

2008. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok szóval sztem még időben kaptam észbe.:) Mindenesetre azt hiszem ártani nem árthatnak. Jól esik csinálni és most még nagyobb foganatja van mintha kihordtam volna 2 gyereket, nem? Am ha ezek nem jók akkor mivel formáljam az alakom? Kicsit már idegesítő, hogy baszogatnak hogy mozogjak aztán mikor elkezdem kijelentik, h jah bocs nem is hatásos... akkor mit tegyek?
2008. aug. 23. 22:42
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szia!Én is eleinte dvd-kre edzettem, de igazi hatást akkor fogsz elérni ha elkezdessz fitness terembe járni.Ha rendszeresen jársz, hidd el megéri.Béres és Rubint is attól ilyen.Én heti 5 alkalommmal max. min 3 alkalommal járok egy alkalommal olyan 2 órát edzek.Ezen belül megoszlik a kardio edzés(futás,biciklizés) és az erősítés speciális testtájakra.Közben persze nyújtok is!Egy edző véleményét kikérhetedm az a legjobb.És ha rendszeresen edzel hónapról hónapra jobb lesz az eredmény.Legalábbis nálam így volt.
2008. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Pont erről beszéltem! Ha életmódszerűen csinálod az edzést, akkor megőrzöd az alakodat, fittségedet, és egy szülés után is előbb nyered vissza az alakodat! Csak a legtöbben amíg fiatalok, addig nem foglalkoznak sokat magukkal, mert akkor könnyebb karcsúnak maradni. Az esküvő után ellustulnak, mert nincs miért hajtani, és mire észbe kapnak addigra már késő! Tényleg nem a DVD a hibás!
2008. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Hagyjuk R R-t, mindenféle szakmai alapot nélkülöz a műsora. Akkor inkább Alexandra.
2008. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hete kezdtem csinálni a Béres Szandra féle Új kihívás című DVD-t! Nem bírom végigcsinálni, meg szelektálok is a fejezetekből, de csak ajánlani tudom, én nem mérem magam, hanem csak az tűnt fel, hogy az eddig összeért combjaim nem is találkoznak már :) meg a hasam is sokkal laposabb!

Sok sikert! Egy próbát megér! És nagyon jó hangulatú DVD, ha elindítom, máris kedvem lesz mozogni!!!

2008. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hú köszi az ajánlást, asszem vkitől ezt kérem majd szülinapomra;)
2008. szept. 1. 18:58
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szívesen! :) Én megyek is, és csinálom. Napi 2 kört szoktam, mert tényleg annyira megszerettem! pedig heti 3-ról indultam. :) Jó mozgást!
2008. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!