Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportszemüvegre lennem szükség...

Sportszemüvegre lennem szükségem, de sok rosszat hallok róla, milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kézilabdázom, versenyző szintet és most derült ki hogy -3 as a szemem és szükségem van sportszemüvegre(állandó már van). Csak az a bajom, hogy az egyik csapattársamnak volt, és szerinte nagyon rossz mert, nincs térlátásom, és ha izzadok akkor bepárásodik. Viszont mivel csak 11 éves vagyok, ezért nem lehet kontaklencsém. Milyen fajta szemüveget, optikát ajánlanátok(veszprémi vagyok)?

2015. febr. 22. 16:16
 1/1 kovpet ***** válasza:
Nem vagyok szemüveges, tehát segíteni nem tudok, de ha nekem lenne ilyen gondom, akkor az edzőt kérdezném meg és az optikust (biztos másnak is volt már ilyen gondja és nekik lehet a legtöbb tapasztalatuk ezzel).
2015. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!