Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Agancsot meddig találhatok?

Agancsot meddig találhatok?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy erdész ismerősömmel és azt mondta hogy szedjek bátran annyi agancsot amennyit szeretnék de SAJÁT CÉLRA! mondom oké szobámba kell dísznek...meddig találhatok még? már találtam egy 10-12 darabot

2015. febr. 27. 01:57
 1/5 anonim válasza:
egész évben találhatsz agancsot, de valamelyik nap volt a híradóban, hogy ha elkapnak vele az gáz. az a vadgazdálkodás tulajdona.
2015. febr. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért pont attól az erdész ismerősödtől kérsz felvilágosítást, aki haragszik rád?

Találni még nyáron is találhatsz, ha addig más meg nem találta.

Akkor sem lesz a tied jogilag!

.

Az ÉN állataim trágyáját sem gyűjtheti össze az ÉN területemen senki, még akkor sem, ha saját földjére akarja szétteríteni!

2015. febr. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az erdész megengedte, akkor szedhetsz nyugodtan az õ erdejében...
2015. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy haragszik rám?...
2015. márc. 4. 10:58
 5/5 Adam_Hack ***** válasza:
Egész évben találhatsz jóbarát, de ha túlnő az aljnövényzet, már alig van esélyed észrevenni. Februártól érdemes addig a pontig, míg ki nem zöldell az erdő.
2015. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!