Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy nagy problémám!...

Van egy nagy problémám! 17éves csaj vagyok és örököltem a vékonyságot, nemtudok sok evéstöl se hizni! 1hete elkezdtem szedni naposim tablettát (szteroid) amit ismim ajánlott Szerintetek használ? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 16:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
43%
Ne akarj hízni!A vékony lányok szebbek.
2010. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
16:53 te ezt nem értheted! Amúgy velem is ez van, én sem tudok hízni, pedig szeretnék. Én nem szedek semmi ilyet. 17/l
2010. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne akarj erövel hizni, mert csak tönkreteszed magad - szteroidokat meg végképp ne szedj, mert ugyan hizni nem sokat fogsz töle, de a hormonrendszeredet kikészited, és vissza´llaitani utána már nem lehet.
2010. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak ugye most az a problémám hogy elkezdtem! 7hétre irták a kurát! Folytassam? Mert nekem most muszáj lesz felhiznom, mert tényleg nagyon vékony vagyok, és nagyon nem szeretem magam ez miatt! Ilyenkor az ember már csak arra gondol hogy nem érdekli milyen áron vagy mi lesz vele csak sikerüljön:) Én is igy vagyok vele.
2010. febr. 13. 17:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szteroidot ne! Attól csúnyán, természetellenesen fogsz kikerekedni, és rengeteg mellékhatása van.

Egyébként én is vékony vagyok, régebben még vékonyabb voltam, de 18-19 éves korom fele el kezdtem jobban "asszonyosodni", a tesóimmal, meg pár vékony barátnőmmel is ez volt, hogy kamaszként nagyon véknyak voltak, aztán egyszer csak lett fenekük, csípőjük, mellük. lehet, hogy veled is így lesz, de lehet hogy vékony maradsz, a lényeg, hogy ne ezen járjon az eszed, fogadd el magad ilyennek. Egyél jókat (de ne egészségteleneket), és sportolj, és meglásd, hogy lesz rajtad mit fogni!

23L

2010. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ez hasznos volt!:)

Amugy ha folytatnám hova kezdenék elöször hizni??

Vagy.. mit jelent az ami az elöbb lett irva:O hogy természetellenesen fogok kikerrekedni:S?

2010. febr. 13. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Váhhháháhááá :D Ha ez most komoly, akkor szép sztori :D A naposimot még a 60-as években fejlesztették ki, sertéseket hízlaltak vele, amúgy hormon :) Ha szeded akkor szépen elkezd leállni a saját hormontermelés, el kezdesz férfiasodni, kinő a szőröd meg hasonlók! Hajrá! Orvos vagyok, személyi edző és dietetikus, tudom mit beszélek! :D
2010. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
uhh akkor szerintem inkább ne szedd:S
2010. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Én is vékony lány vagyok én se tudok hízni és 25éves vagyok és hidd el jobb ha megbarátkozol azzal a tudattal hogy ilyen az alkatod mert csinálhatsz bármit,nem fogsz hízni!ÉS ne is akarj a vékonyabbak szebbek!

(egy modell szakmában dolgozó lány)

2010. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

NE SZEDJ NAPOSIM TABLETTÁT!!!!!! Ez a legkoszosabb szteroid ami a feketepiacon kapható. Csak a vizet köti meg a szervezetedben és ha abbahagyod a szedését a felszedett tömeg vissza fog menni. Ahogy eltőtem is írták nagyon csúnya tested lessz, megnyúlik a bőröd ahyogy elkezdessz tömegesedni majd a szer abbahagyása után ahogy a tömeged csökken a bőröd nem fogja visszanyerni eredeti állapotát, nagyon pattanásos és zsíros lessz.


Mellékhatások:Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás, rosszullét, hányás, több napra ágyhoz kötő betegségek.


Még mielőtt a naposimon kívül valaki danabolt, anabolt dianabolt ajánlana neked tudd, hogy ezek ugyan azok csak a nevük más.


Hidd el nem éri meg szedni!

Testépítő vagyok és tisztába vagyok ezeknek a szereknek a hatásaival.


F

2010. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!