Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne vékonyabb a...

Hogyan lehetne vékonyabb a combom?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy hájas lenne, inkább izmos combom van, viszont kifejezetten vastag hatást kelt. Amúgy vékony lány vagyok.

A lábujjhegyre állós gyakorlatok nem jöhetnek szóba, mert a vádlim most is szép izmos, és nem szeretném tovább erősíteni.

Valami ötlet?


2010. febr. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyan nagy baj az ha egy csajnak izmos a lába de ha azt akarod h "összemenjen" akkor kíméld meg az erőltetéstől...persze kisebb nem lesz egy szinten kipihent lesz ha nincs folytonos erőltetés alatt
2010. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy sincs folytonos erőltetés alatt...
2010. febr. 14. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem akkor mást nem tudsz vele csinálni...az izmot nem tudod vissza csökkenteni :)
2010. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszadóhoz, én is nagyon szeretem az izmos női lábakat, ezért elsődlegesen én is azt javasolom, hogy hidd el, a pasik többségének tetszel így, ezért a legjobb, ha elfogadod a tényt, hogy a legtöbbek szemében szexi vagy.

De mivel nem az volt a kérdésed, szexi vagy-e így, nem kerülöm meg a választ. Ha mindenképpen vékonyítani szeretnéd a lábad, akkor nyújts sokat combra és vádlira, a nyújtás kiválóan slankítja az izmokat! Persze nem fog igazán feltűnően csökkenni a méretük, de azért észrevehető lesz a változás. Biztos találsz valahol hatékony nyújtógyakorlatokat, de arra figyelj, hogy a különböző hajolgatások nem igazán jók, inkább kitartott nyújtást csinálj!

Szóval, ha vékonyítani akarsz, sok sikert, de ha nem, akkor annak még jobbad örülök. :)

2010. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!