Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzési, mozgási lehetőségek...

Edzési, mozgási lehetőségek Budapesten?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Budapestre egyedül, egyelőre nem ismerek senkit, semmit, szeretnék sportolási, edzési lehetőségeket kipróbálni (akár személyi edzővel), mit, kit ajánlotok? Egyedül nem akarok, mivel ismerve magam, hamar elvesztem a lelkesedésem. Célom: elsősorban erőnlét javítása, előéletem: némi rendszertelen edzés. Köszönöm.
2015. márc. 2. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy korábbi kérdést idézek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

+ ezt is: [link]

De attól függ, mi érdekel. Pl. majd minden kerületben van uszoda. Futni is sokfelé lehet, főleg, ha megjön a tavasz. A fenti edzések közül is egyiik-másik árkerül szabadtérre tavasztól.

2015. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gilda-Max hálózat rengeteg órával, illetve személyi edzős lehetőséggel van. Budapesten több helyen, nem tudom melyik kerületben keresel...
2015. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy vannak-e Magyarországon dombok...


Rengeteg sportolási lehetőség van. Ha konditermet keresel akkor Flex Gym, Cutler Gym a legjobbak sztem.

2015. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!