Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány fekvőtámasz az, amire...

Hány fekvőtámasz az, amire azt mondhatjuk, hogy huh elég jó kondiban van? (lent)

Figyelt kérdés

Persze gondolom nem kor is számít, esetemben 21/L

Nem rég elkezdtem mozogni (1 vagy 2 hete), ma kíváncsiságból kipróbáltam mennyit tudok egyszerre lehúzni, harmincat csináltam, még lehet ment volna pár, de már elfáradtam.

Egy hónapja még összesen nullát tudtam szóval... azt hiszem ez már egy jó lépés előre a fittséghez, de igazság szerint nem értek a "statisztikákhoz"...


2015. márc. 3. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
aki lenyom 1 huzamban 100 szabályos fekvőtámaszt, lassú egyenletes tempóban, az előtt emelem kalapom. de már 50-nél is
2015. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknál a 30 fekvőtámasz már igen szép teljesítmény. Főleg ha egy hónapja még 0-t tudtál. Szerintem érdemes lenne saját testsúlyos edzéssel, crossfit-tel foglalkoznod. Szépen tudnál fejlődni. Csak így tovább!
2015. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs átlag szám, mivel sokan elég szabálytalanul csinálják.
2015. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok, 2 perc alatt 86 szabályosat tudtam most a legutóbbi felmérőn. Csak a szabályosat fogadják el, szal nem lehet csalni. Asszem eddig ez lett a legjobb 3 év alatt, de mindig 70 fölött voltam
2015. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
na ha megcsinálsz 86 szabályos fekvőtámaszt egyenletes lassú tempóban de nem 2perc alatt, hanem legalább 6, akkor emelem kalapom :)
2015. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lassu tempoba csinaltam mivel idore kell, de a mellkas konyok magasság alatt van mert csak azt fogadják el also pozicioba. Kar meg vall vonalában. Am. Ha edzek akkor én is lassu tempoba csinalom, ugy kb 25-50eket szoktam 1 szettben.
2015. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es az férfiakra igaz. Lányoknál a 30 az már eléggé komolynak mondható!
2015. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
ismerek olyan lányt, aki addig csinálja amíg meg nem unja... 30 at lenyom 20kg-os súlymellényben is... a lányság nem kifogás..
2015. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
30 fekvőtámasz nőnél nagyon jó eredmény szerintem. Én 33/F-ként, tegnap lenyomtam 40-et egy huzamra, ha nagyon-nagyon beleadtam volna mindent, talán 45 is ment volna. Nem vagyok nagyon rossz kondiba, de kifejezetten nem is edzettem felső testre az utóbbi években, inkább csak lábra, sok sétálással.
2023. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!