Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki leírná hogy kezdjek...

Valaki leírná hogy kezdjek neki a tippmixhez?

Figyelt kérdés
A suliba már majdnem az egész osztály tippmixel,és nem akarok lemaradni.Már sokszor ki akartam próbálni.Azt tudom,hogy minden meccsnek van sorszáma.De mi az a hazai és a vendég?A döntetlen az egyértelmű.És ha mondjuk 200-300 forintal játszanék mennyit nyerhetek?A kicsi vagy a nagy szorzót kell figyelembe venni?

2015. márc. 4. 15:56
 1/5 anonim válasza:

Példaként az újság: 152 Videoton-Debrecen 1,82 3,05 2,10


Az első szám a "152" a sorszám ezt kell x-elni a szelvényen az első oszlopba az "1"-t a másodikba "5"-t a harmadikba a "2"-t. Aztán a H D V oszlopok közül x-elni a tippelt eredményt pl: ha a "H" jelölöd akkor arra fogadsz, hogy a Videoton fog nyerni. Ekkor az ehhez tartozó odds 1,82 fog számítani vagyis a megjátszott tét mondjuk 200 Ft 1,82-se lesz a nyereményed, ha eltalálod. Hazai meccsek esetében általában 5-ös kötés van, vagyis minimum 5 meccset kell megfogadni. De általában az 1-es kötés a jellemző. A szelvény alján bejelölöd még, hogy hány meccsre fogadtál és az tétet is be kell jelőlni.

2015. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

[link]


[link]


Szerintem hasznos lesz a fentiek tanulmányozása is.

2015. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelnek a sportok és a sportfogadás, akkor sehogy. Ne azért csinálj valamit, mert az "menő".


Minden meccsen van egy hazai és egy vendég csapat. Rendszerint a hazai az, amelyiket elsőként tüntetik fel, a vendéget meg másodikként. (Kivételt képeznek ez alól a semleges helyszínen, illetve a bizonyos helyszín(ek)hez kötött események, pl. EB, VB, ezeknél a hazai és vendég csak formális megjelölés.)

Ha hazaira tippelsz, akkor azt mondod, hogy az elsőként feltüntetett csapat nyer. Ha vendégre tippelsz, akkor a másodikként feltüntetett csapat győzelmére fogadsz. Tehát pl. ha egy Újpest-Fradi meccsen az Újpest győzelmére tippelsz, akkor H-t kell beikszelned.

A szorzó meg nyilván minél esélytelenebb valami, az annál nagyobb. Úgy számolj, hogy kb. egy 1,90-es ODDS-ú esemény valószínűsége 50% körüli. Ha alacsonyabb szorzóra tippelsz, az nyilván valószínűbb, hogy bejön (de közel sem biztos!), viszont kevesebbet nyersz vele. A magasabb szorzóval többet nyerhetsz, de valószínűtlenebb.

A nyeremény a megtett tétnek az ODDS-oknak a szorzatából adódik.

2015. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,de én megmondom őszintén nem nagyon érdekel a sport,focit is akkor néztem utoljára mikor volt a Világbajnokság,de szeretek nyerni és már 2000-3000 ezer forintnak is örülnék.
2015. márc. 5. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig pusztán a szorzók alapján nem fogsz hosszú távon nyereséges lenni.

Ahhoz, hogy nyereséges legyél, az alapvető matematikai kompetenciákon túl naprakésznek kell lenned a megfogadni kívánt eseményben részt vevő csapatokat illetően is.

2015. márc. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!