Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma ingafutás volt a suliban....

Ma ingafutás volt a suliban. A 30x20 méter az jónak számít?

Figyelt kérdés

A 30x20 méter az jónak számít? Ennyit bírtam futni...

Tehát harmincszor futottam le a húsz métert .


2015. márc. 6. 13:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez teljesen attól függ, hogy fiú vagy, vagy lány. Általában a fiúk jobban bírják az ilyen fajta terhelést. Összességében viszont szerintem nem sok a 30 hossz. Nálunk a lányok többsége 50-60 hossz körül futott, mi fiúk pedig 90-100 körül. Nekem 107 lett, de én évek óta aktívan sportolok. A legjobb 122 lett, az osztálytársam futotta, 8 éve kajakozik. A "leggyengébb" eredmény pedig 45 volt az egyik lánynak. Nem a kedvedet akarom most elvenni ezzel, meg szó sincs róla, hogy rossz vagy. Ráadásul nem is vagyok tisztában a testi adottságaiddal (kiló, magasság, tüdő, vérnyomás, állóképesség), hogy hány éves vagy, és azzal sem hogy milyen nemű vagy. Lehet, hogy magadhoz képest ez egy hatalmas teljesítmény volt! Szóval ne keseredj el!!! Vedd úgy, hogy én csak válaszoltam a kérdésedre.
2015. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) 14 éves lány vagyok, nyolcadikos. A lányok is ekörül futottak és egy picit haragszom is magamra, mert úgy érzem egy kicsi még jobban odatehettem volna magam. A tüdőm az elég jó, az állóképességem egy kalap sz*r, mindenesetre én úgy érzem, hogy (magamhoz képest) jól teljesítettem. Alacsony, picit dundi lány vagyok, de sportolok rendszeresen. A legtöbb eredmény 72 volt,fiú futotta.
2015. márc. 6. 22:19
 3/9 anonim válasza:
100%
#1 vagyok. Ha nyolcadikos vagy, akkor viszont tényleg nincs semmi gáz, mi végzős gimisek vagyunk, tehát 18 évesek. Akkor így már egyértelmű, hogy miért futottunk jobban nálatok.
2015. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
30 az eléggé gyenge...40 körül kezdődik az egészséges határ
2015. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is nyolcadikos vagyok, nálunk volt olyan lány, aki csak kb. 20at bírt. Mondjuk nekünk azt mondták, hogy 40től 5ös, de persze nem ez a lényeg.:D
2015. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nyolcadikos,fiú vagyok 90-et futottam de ne keseredj el van olyan fiú osztálytársam aki csak 27-et futott
2015. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egyik fiúosztálytársam 16-ot futott, szóval szerintem ez annyira nem lett gyenge.
2015. jún. 6. 12:03
 8/9 A kérdező kommentje:
16:02-es, 27-től már egészségzóna.
2015. jún. 6. 12:04
 9/9 anonim válasza:

Én 18 vagyok,lány és 83-at futottam szóval első nincs igazad ez mindenkinek más!

Számít a kiló és a legjobban az állóképsség! Gondolom én azért futottam ennyit mert már 8 éve karatézom,6 éve Teniszezek régebben táncoltam és minden Este vagy reggel futok 15 percet!

febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!