Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing tsun edzésen úgymond...

Wing tsun edzésen úgymond mennyire tartják tiszteletben hogy valaki még kezdő?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nincs valami jó állóképességem .Az orvosom is sokszor tanácsolta hogy válasszak valami sportot amit szívesen csinálnék és ami mindig felkeltette az érdeklődésem az a kung fu és a karate volt. Egyszer az iskolánkban tartottak bemutatót is ,amin nekünk is bemutatták hogy nagyjából milyen egy edzés és a tanító vagy minek mondják sokszor megdicsért és nagyon meghozta a kedvem úgyhogy pár barátommal úgy döntöttünk hogy járni fogunk hozzájuk edzésre ,de én nagyon parázok mert elég gyenge vagyok és önbizalom hiányos .
2015. márc. 6. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem fognak kiröhögni, hanem inkább segíteni fognak. Én pl most kezdtem el boxolni tanulni, 18 éves lány vagyok, szintén nem túl nagy állóképességgel (ja, és a többiek csak fiúk voltak), de mindenki rendes és jófej volt. (Attól még kemény volt az edzés).


Sportolók közt, sportklubokban elég nagy az összetartás, hidd el, nem lesz semmi gond, bele fogsz rázódni. :)

2015. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D amugy nálunk is csak fiúk vannak ketten leszünk lányok az osztálytársammal
2015. márc. 6. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2015. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én thai boxolok nekem az első edzés könnyű volt a második után nagyon erős izomlázam volt de nem volt kibírhatatlan
2015. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A thai box is király! :) (1-es és 3-as voltam)
2015. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az nem baj ha izomlázam lesz az majd elmulik csak a szégyen nem xD
2015. márc. 7. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!