Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Atlétika oktatás Budapesten?

Atlétika oktatás Budapesten?

Figyelt kérdés

Helló, egy csomót keresgéltem az interneten, de nem találtam semmi konkrétumot, és elég fontos lenne minél gyorsabban.... Szóval szeretnék atlétikára járni, de nem tudom hogyan működik a jelentkezés stb. Esetleg tudtok ajánlani valami jó helyet, vagy csak egy-két tippet, hogy hogyan keresgéljek eredményesebben? Nem szeretnék ezzel versenyszerűen foglalkozni, csak most egy csomó időm felszabadult, és szeretnék kezdeni magammal valamit, és szeretek sportolni (régen jártam úszni). Minden választ megköszönnék....

+ még annyi lenne, hogy mielőbb szeretnék kezdeni, és nem gáz (vagy egyáltalán lehetséges-e), hogy év közben kezdjem el?

14/L



2015. márc. 10. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!