Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelem szűk helyen több...

Önvédelem szűk helyen több ember ellen?

Figyelt kérdés
Trükkökre, tippekre lennék kíváncsi, hogy például mit lehet csinálni, ha 3-4 kigyúrt, kopasz gangsta meg akar ölni a diszkóban. Átlag ember vagyok, 180 cm és 80 kiló, szálkásan izmos. Szerintetek az acélbetétes bakancs jó önvédelemhez? Nem darálni akarok, mint a Terminátor, hanem csak leszerelni őket és épségben elhagyni a helyszínt.

2015. márc. 13. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Egyel bablevest,+babfozeleket,igyal ra 2l madartejet,es kb3ora mulva menj le a diszkoba es fingj egy nagyot.


Garantaltan mindenki megdoglik:)

2015. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van eszed, akkor kerülöd az olyan szituációkat, ahol 3-4 kigyúrt kopasz gangsta meg akar ölni.
2015. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az acélbetétes bakancs max arra jó hogy ne tudj elfutni.
2015. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gázspray zokniba rejtése , majd öv-zsebbe hordása a helyiségben .
2015. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Meg akarnak _ölni_..?
2015. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem, de előfordult már, hogy baseball ütővel szaladtak felém négyen. Egy-egy emberrel még el is bántam, amikor nem volt fegyvere, de többel nem igazán tudok mit kezdeni. Főleg ha beszorítanak egy diszkóban. Ugye ott felkapnak székeket, üvegeket és végem van. Tehát akkor a bakancs kilőve. Én azt hittem nagyobbat lehet benne rúgni, de akkor mégsem jó, mert nem lehet benne futni.
2015. márc. 13. 18:29
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Michel Wild akar 10gangstaval is elbir.
2015. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ömn ne poénkodjuk már el ha lehet. Egyébként lehet, hogy hülyeség itt kérdezgetnem. A legjobb lesz ha testőröket fogadok.
2015. márc. 13. 18:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Rúgni nem érdemes ha nem vagy képzett valamilyen küzdősportban; meg annak a bakancsnak tényleg akkora súlya van hogy nehéz benne rúgni. Amit tehetsz hogy mindig felméred a helyszínt, kitől lehet segítséget kérni és merre lehet menekülni. No meg ne kötekedj :).
2015. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Kung fu.
2015. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!