Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futócipő lúdtalpasok számára?

Futócipő lúdtalpasok számára?

Figyelt kérdés

Szerintetek a mezítlábas, csillapítás nélküli futócipők jók enyhén lúdtalpas futóknak is? Vagy inkább vastagabb talpú cipőt vegyek?

Konkrétan ezt néztem ki:

[link]


2015. márc. 14. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Szerintem irass fel egy lúdtalpra való talpbetétet, és vagyél mellé egy olyan vastag talpú cipőt, amiből nem csúszik ki a lábad, ha benne van a betét. Nekem is van, és ilyen cipőbe hordom a betétmet: [link]
2015. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előző vagyok, a linkből a legelső (Nike Lunarglide 6)
2015. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a minimál cipők (pláne lúdtalppal kombinálva) annyira haladó szintű téma, hogy itt nemigen van olyan, aki szakértelemmel, hasznos választ neked írni.


Kérdezz inkább például itt:

[link]

[link]


Ha pesti vagy, vagy könnyen eljutsz oda, akkor ne is kérdezgess, hanem menj be egy futóboltba. Ha mindenképpen nem hagyományos cipőt szeretnél, akkor már megérné személyesen is beszélni egy hozzáértővel.

2015. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*...tudna neked írni.
2015. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!