Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HOgy kezdjem el az edzés nyárra?

HOgy kezdjem el az edzés nyárra?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Suliban mindennapos tesim van, 45 perc. Ott van 6-10 perc futás, aztán gimnasztika. Utána vagy játszunk (kézilabdát) vagy új dolgot veszünk.

Konditerembe nem mehetek, nincs a közelben.

Egyébként jó az alakom, meg nem vagyok elhízva mes semmi ilyesmi, csak nyárra vékony hasat, szép combokat meg kerek feneket szeretnék.^^



2015. márc. 22. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Végezz guggolásokat, kitöréseket. Egyèl fehérjedús kajákat és ha fogyni akarsz akkor kevesebb szènhidrátot.
2015. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyni.:)
2015. márc. 26. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Vékony hasat írtál. Az nem megy úgy, hogy irányítod, hogy onnan lemenjen a fenekedre meg izmosodj. Nincs helyi zsírégetés, nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. Vagy fogysz, vagy izmot növelsz. Egyszerre nem nagyon megy Izomnöveléshez kalória plusz kell, zsírleadáshoz pedig kalória mínusz.
2015. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az idén nyárra már nem lesz szuper forma, mert az évek kérdése, nem pár hónap meló!
2015. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell olyan mint pl. neki mert ez már undorító [link]


elég egy ilyesmi, csak kisebb meretben: [link]

Sőt még ez sem olyan ami nekem kell..nincs is olyan kép.


és mivel hasonló az alakom és jó kondiban vagyok nem hiszem hogy évek kérdése

2015. márc. 26. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

13 évesen pedig nem lesz hamar ilyen forma. Az első képen lévő pedig kokszol. Naturálban sosem leszel ilyen szóval nem kell aggódnod. :)

És mielőtt azt hinnéd hogy nem értenék hozzá, én 30 éve edzem, van némi tapasztalatom.

2015. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aha, biztos. :D

Oké, jól teszed.xd

2015. márc. 27. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire írtad ezeket, Én segíteni akartam. Kár, hogy te ezt nem így értelmezted. Na mindegy, én leírtam mit kell, többi a te dolgod.
2015. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
....jól értelmeztem.:D
2015. márc. 27. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor rendben.:)
2015. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!