Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van másnak is Horizon Adventur...

Van másnak is Horizon Adventure 5? szívesen venném a véleményeket. Meg ajánlották a Vital-Force Explorer T1 futópadot is. Van tapasztalat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 11:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a Vital Force Explorer T1. A bemutatótermükben nagyon barátságosak, simán beindították és futhattam rajta, még jó, hogy sportcipőben mentem (ezt máshol nem igazán tehettem meg). Szerintem ár-érték arányban nagyon jó választás. Messze a kategóriája feletti paraméterekkel.
2015. márc. 26. 09:39
 2/9 zmarec válasza:
Melyik üzletben? Budapesten, Nyíregyházán, Pécsett vagy Zalaegerszegen :) nekem nem mindegy!
2015. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én pesti vagyok, azért előtte megkérdeztem telefonon és azt mondták, mindegyik üzletükben van és bárhol kipróbálható.
2015. márc. 26. 10:25
 4/9 anonim válasza:
nekem van egy explorer T1 futópadom, karácsonyra vettük, nyilván pár hónapja használjuk, tehát túl sok véleményt nem tudok róla mondani, de annyit mégis hogy nekünk bejött. Szeretjük és szinte mindennap használjuk. Az Adventure 5 futópadot is néztük anno, de nekünk az nagyon magas árfekvésű volt. Sajna. Viszont ebbe se csalódtunk. ja, mi telefonon rendeltük web alapján és ott is jó fejek voltak. remélem segítettem.
2015. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tábori Gábor válasza:

Adventure 1 plus futópadunk van itthon amit a Vital-Forcetól vettünk, az 5-ös "kistestvére" gyakorlatilag, kisebb teljesítményű de ettől függetlenül abszolút megfelelő a célra és nagyon szeretjük. többet-kevesebbet de minden nap fut valamennyit (attól függ hányan futnak a családból adott napon - min 30 percet max 2 órát megy a gép/nap) és nagyon jól bírja!


az is jó benne, hogy egyszerű karbantartani. azt hittük hogy szervizest kell majd hívni rendszeresen, ehhez képest egy laikusnak is elvégezhető dologról van szó (szilikonozás) amihez nagy segítség volt a Vital Force oldalán a bemutató videó.

2015. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja, ez nekem is tetszett! az oldalukon vannak tesztek, meg karbantartási tippek ( [link] ). ajánlom más, hozzám hasonló ,,műszaki zseninek" !
2015. márc. 31. 09:48
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és, ha eredeti alkatrésszel dolgoznak, az sem drágább az után gyártottnál, pl. ADVENTURE futószalag csere.
2015. márc. 31. 10:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta az Adventure 5 höz is volt szerencsém egy próba kör erejéig. Ez már majdnem professzionális edzőtermi modell.
2015. ápr. 20. 15:54
 9/9 zmarec válasza:
Egy ismerősömnél 3 év rendszeres használat után ki kellett cserélni a futószalagot. Ez így rendben van? Amúgy olcsón megcsinálták és gyorsan.
2015. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!