Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pocakot hogy lehet otthon a...

Pocakot hogy lehet otthon a legkönnyebben eltüntetni, izmosítani?

Figyelt kérdés

Sosem mozogtam úgy igazán eddig komolyabban, rendszeresen, az egészségügyi állapotom nemigen engedte (reflux). De mostmár határozottan jobban érzem magam, rendszeresen tornázok itthon, csak fogalmam sincs, mit és hogyan kéne csinálnom.


A legnagyobb problémám a hasam. Kiskorom óta jó nagy pocakom van, pedig nem is vagyok kövér, sőt, állandóan megjegyzéseket kapok arra, milyen sovány vagyok, úgyhogy a fogyókúra se nagyon jöhet szóba. (És így mégröhejesebben nézek ki, vézna testalkattal és jó nagy pocival... :) ) Egy pár hónapja felülésezek rendszeresen, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, és határozottan érzem hogy erősödök, keményedek a hasam tájékán - de a zsírréteg alatt. :D


Ezzel kapcsolatban szeretnék kérni tanácsokat. Milyen mozgást kéne végeznem, meddig és milyen időközönként? Mit kéne ennem és mit nem? Lehetséges egyáltalán ténylegesem eltüntetni a pocakomat, ha valószínűleg az alkatom ilyen?


2015. márc. 26. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

edzés: aerob edzés (keress rá)

étrend: minnél kevesebb kalória, amit ehetsz: fehérje

nem lesz egyszerű, hajrá

2015. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. márc. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!