Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasszal ugyanolyan...

A fekvőtámasszal ugyanolyan hatásosan tudom eddzeni a mellem mint más eszközökkel pl. fekvenyomás? Ugyanúgy izmosodik? És a fekvőtámasszal erősebb leszek mint a súlyzózással?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Gondolj már bele! Akkor minek csinálná az ember a fekvenyomást, ha a fekvőtől jobban nőne?


Az összes kérdésre nem a válasz.

2011. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 TOMAtm ***** válasza:
nem.nem és....ööö...nem.am a fekvőtámasz is ér valamit ha 5*10et csinálsz úgy h 2-3 an ülnek a hátadon.
2011. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de a fekvőtámasztól jobban lehet erősödni mint a súlyzózástól ezt már sok helyen olvastam..
2011. júl. 1. 18:17
 4/16 anonim ***** válasza:
Belinkelnél ide egyet?
2011. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
fegyenccgeeci!!!
2011. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Én hülye! Kajak minek nyomtam eddig fekve?? Csinálhatnék akkor inkább pár fekvőtámaszt!


Hülyeséget félretéve meggyőződhetsz arról, hogy a fekve nyomás jobban stimulálja az egész mellizmodat. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan növelheted a súlyokat ezzel új impulzust adva az izmoknak. A fekvőtámasz persze nem hülyeség, de izmosodni nem nagyon lehet vele.

2011. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Fegyencedzés a neve nem pedig az amit írtál.

Mit a faszt képzelsz magadról hülyegyerek?

2011. júl. 1. 18:49
 8/16 A kérdező kommentje:

Én az előző kérdésemben nem az izomról,hanem az erőről beszéltem.

Amúgy én is fekve szoktam nyomni,csak továbbra nem tudom megoldani és erre keresek megoldást.

Nem tudom hogyan lehetne fekvenyomás nélkül és gépek nélkül eddzeni a mellet.

2011. júl. 1. 18:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a könyv szentírás. A testépítés szar.
2011. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mi van hülyegyerek? fájt mi?? szeretsz s.ggbekúrósat játszani azt képzelem. most mi lesz??? rávered a könyvre??

na bújjál el csicska..

2011. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!