Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol, milyen és mennyiért...

Hol, milyen és mennyiért érdemes térdrögzítőt venni ha fáj a térdem egy éve, a szalagok épek, de már egész jó a helyzet és krav maga-zni szeretnék?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerinted mit fog érni a térdrögzítő, amikor egy tulbuzgó paprikajancsi oldalról beletapos a szar térdedbe?
2015. márc. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondold át. Sérült a térded, sz.ar edzést választasz.


Gyógytornázni kéne és mondjuk taichizni. Egy jó helyen oktatott önvédelmi taichival össze sem hasonlítható a krav, ráadásul utóbbi (biztos szórakoztató de) csak terheli a térdedet, nincs semmi előnye. Másikon tanulnál bunyózni, értelmesen mozogni és a térded meggyógyulhatna közben.


Rögzítő kevés szerintem :(

Jobbulást!

2015. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ezt kaptam karácsonyra bnőmtől. Megpróbálnám az adott edzéspartnernek világosan elmondani, hogy a térdemet leszarom csak júniustól szeptemberig a tengerentúlon fogok dolgozni és nem esne jól ha ez meghiúsulna. A térdrögzítőben annyiból bíznék, hogy mikor válogatottként kézilabdáztam, egy 300 Ft-s fásli a bokámat kb 3 szor mentette meg attól, hogy ugyanúgy kificamodjon mint előtte kétszer, amikor hetekig feküdtem:)

A Thai chi jó, csinálgattam:)

2015. márc. 31. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!