Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy olyan...

Miért van az, hogy egy olyan pasi osztja az észt és akarja megmondani nekem mit egyek, aki az életét egy edzőteremben éli és úgy néz ki, mint egy 2ajtós szekrény?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az ilyen emberekre irigy, de hadd döntsem el én, hogy mit akarok enni, mennyit és mikor. Szerintem egy a lényeg, mozogjunk akár minden nap!

Miért baj az, hogy valaki nem akar úgy kinézni, mint ők.


Te melyiket választanád:


1: az olyan nőt, akinek szó szerint kocka hasa van és izmos, mint egy pasi (edzőterembe jár)?


2: Vagy egy olyan nőt, aki kicsit teltebb, van fenek, van melle... (tornával, szabadtári mozgással lett formás)?


2015. márc. 31. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt eszel amit akarsz. A tanácsokat meghallgatod, de a döntés a tiéd. Nem kell mindenkinek izmosnak lenni szerintem sem. Nincs ez előírva.

Melyik nő kellene? Aki szimpatikusabb, kedvesebb, akinek jobban tetszik az arca és akinek én jobban tetszem, aki engem elfogad. Hogy mennyire izmos az nem érdekel.

2015. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy egy csaj edzõterembe jár, nem lesz izmos mint egy pasi... azt a csajt választanám a 2 típus közül, amelyik nem mond ilyen butaságokat...
2015. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az én pasim is lejár terembe -mint ahogy én is- és osztja az észt. Van amit meghallgatok és megfogadok tőle, van amit nem.

Az, hogy valaki arrogáns veled, vagy Te vagy bizonytalan a Te problémád. Egyéni érzékenység. Legyél az illetővel határozottabb és valószínű -hacsak nem full kocka - abba fogja hagyni a megváltoztatásodat. Egy emberért nem kellene általában a testépítőkre kiakadni. Szerintem egyik sem jár az utcán és térít embereket hogy "márpedigbejösszaterembeésedzel".


Kocka hasú, természetes kerek seggű nő (ezt sorold be valahova.. :-P)

2015. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
pedig milyen szép világ lenne, ha mindenkit beterelnének edzeni :D
2015. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3. csajszi eleg jol megfogalmazta.

En is kondifuggo vagyok es sajnos nalam is elojon neha ez a dolog"marpedig ezt es ezt kell enned".Viszont meg kell erteni azokat az embereket is, akik nem szeretnek jol kinezni, akik elegedettek a hurkaikkal, nem lehet mindenki jo fizikumu.Nem mellesleg a kicsit erossebb csontozatu emberek(igy fogalmazok, hogy ne bantsam meg oket:)jobban nem fogadjak el a kidolgozott testu, izmos embereket!Mit mondanak?Fuj gusztustalan...A kovetkezo pillanatban meg...le se lehet vakarni(tapasztalatbol irom)

Fogadd el,hogy ok ilyenek, nem lehet megvaltoztatni, ez az eletuk a munkajuk.Te sem fogadnad el, ha a munkakorodben mas rosszul csinalna a munkajat es ez kihatassal van...

2015. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem pofàzok bele más kajàlásába, pedig edzem 30 éve és mèg èlelmiszermérnök is vagyok. Tehát van némi tapasztalatom, tudàsom. De mèg a nejemnek sem mondom meg mit egyen. Ha kérdezi akkor elmondom, de magamtól nem megyek oda senkihez téríteni.
2015. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"mozogjunk akár minden nap! "

Ezzel az a baj, hogy kell pihenő nap, hogy az izmok regenerálódni tudjanak.


Az a lány kellene, aki megértőbb, kedvesebb és természetesen jobban tetszik.

2015. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nos, kaptam itt hideget-meleget egyaránt.

Abban igazad van, hogy kell az izmoknak regenerálódási idő. Töredelmesen bevallom, hogy hete minden reggel futok kb 30-45 percet. Azt hiszem 2 olyan nap volt, amikor nem tudtam futni menni. Emellett tornázom is és igen nekem is vannak "hurkáim", ami ellen teszek is, tornával, némi diétával.

Megkérdeztem pár kolegát, hogy ők mi gondolnak és mindegyik a 2 típust választotta.

2015. ápr. 1. 00:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Kolléga. Így kell írni. Ha a 2. típus hisztis, beképzelt hp, akkor inkább választanék kigyúrt csajt, ha ő normális. Remélem így már végre érted, hogy nem a külső a legfontosabb.
2015. ápr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudod miért kaptál hideget? Mert Neked egyetlen ember osztja az észt és a helyett hogy vele oldanád meg (vagy ha vele nem lehet akkor bevennéd a lesz*rom tablettát) vissza szeretnéd adni az egész testépítős világnak a sérelmedet.


Ha Te úgy érzed jól magad akkor fuss, a másik spinningel a harmadik hastáncra jár a negyedik meg mittomén mit csinál. Azért jó, hogy sokszínű a világ mert mindenki tud válogatni a saját ízlése szerint.


Kollegáidat meg ne kérdezd, hanem figyeld meg, milyen nőket néznek meg (valószínűleg mindkét típust, mivel nem azon múlik ki hogyan edz). Kipróbálhatod azt is hogy valamelyik asztalára odateszel egy "gyúrós" boltos kiadványt. Ha kidobják akkor tényleg nem az ilyeneket szeretik, de ha elkezdi nézegetni, hogy dejócsaj akkor sajna az van, hogy mondani bármit lehet..


Tedd rendbe a fejedben-lelkedben ezzel az egy emberrel a viszonyodat és nem fogsz itt sem hideget kapni..

2015. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!