Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetnék némi izmot...

Hogyan szedhetnék némi izmot magamra?

Figyelt kérdés

176 cm

61 kg

testzsírszázalék: ~12%

18 év

Fiú


Nem mondhatom anyámnak, hogy én mostantól csak csirkemellet eszem rizzsel, szóval ilyen téren is szükségem van némi tanácsra.

Az elején itthon szeretnék edzeni, konditerem esetleg nyáron férne be. Van kézisúlyzóm és nyitott vagyok a "házi praktikákra" :D


Igazság szerint valamivel több mint egy év alatt szeretnék egy hangyányit izmosabb lenni, hogy ne legyek ilyen gebe. :D


2015. ápr. 1. 16:58
 1/6 anonim válasza:

Szia! Én nagyon ajánlom a fegyencedzést, mivel az otthon is tök jól végezhető :) Vagy pl. rákereshetsz youtube-on különböző edzésekre.

Az étkezés miatt pedig ne aggódj :) A fehérjét beviheted pl. natúr joghurttal, túróval, sajt félékkel stb :)

2015. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fegyencedzés!:)
2015. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A bodybuilderen találsz kezdő terveket is az edzéstervek fülnél. Nem csak csirkét lehet enni és nem csak rizst.

Olvass: google: alapismeretek.

2015. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak csirkét és rizst, arra próbáltam utalni, hogy nem fognak nekem itthon külön fehérjedús kaját főzni, ahogy a suliban sem. :DDD
2015. ápr. 1. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Eszel több tojást, túrót, ha húst nem tudsz. Meg lehet ezt oldani.
2015. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tömegnövelésnél mindent megeszel. mellette meg edzel mint az atom. ennyi a lényeg. zsebpénzedből meg vegyél fehérjedús, minőségi kaját. ennyi.
2015. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!