Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagymellű nőknek milyen...

Nagymellű nőknek milyen melltartó vagy más módszer lehet megoldás sportoláshoz?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen elég vicces ezt a kérdést úgy feltenni most, hogy végül is konkrétan minimum húsz éve zavar ez a probléma :) , de most zavar csak igazán, mert új sportot kezdtem, amiben sokkal több az ugrabugra, mint más, eddigi sportokban, amiket űztem, és miközben maga a sport nagyon tetszik, a melleim nagyon fájnak, pedig így is melltartó és fürdőruha van rajtam a póló alatt, hogy az is még fogjon, de nem sokat ér... A sportmelltartók mind olyanok, mint egy top, semmi tartásuk nincs, max. némi varrás, de azokat is max. C kosárig ajánlják, én meg D-s vagyok... Most meg kétségbe vagyok esve, hogy most komolyan emiatt hagyjam ott ezt a számomra újonnan felfedezett sportot, mert egyszerűen nem bírom már ezt a fájdalmat (és szerintem egészségtelen is...)...? Vagy fáslizzam le minden alkalom előtt...? Olvastam ezt a vicces cikket (ami azért vicces, mert spanyolviasz, pfff...) [link] , hogy milyen meglepő, kutatók is felfedezték, hogy nagymellű nők ezért nem sportolnak, de nehogy már... Én mindig is sportoltam, bár nem ennyire ugrálósat, mint most, és eddig nem volt gond... Van valakinek valami szuper megoldási ötlete? Tényleg két melltartót próbáljak? Meg egyáltalán: mi a jobb, a merevítős vagy a nem? Szivacsos vagy nem? Tudom, próbáljam ki... De hátha valakinek van már tapasztalata (közben meg úgyis végigpróbálom mindet... de már olyan szintre jutottam, hogy sportolás közben olyan fájdalmakat szedek össze, hogy sportoláson kívül is fáj... és ezért gondolom, hogy valószínűleg emiatt, a sport miatt...)

2015. ápr. 2. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem igazán megnehezíti a dolgom a nagy mell. Eleinte csak kilógtam a sorból, mert az én sportágamban a szunyogcsípésnél nagyobb mell már túl nagy..

Aztán abbahagytam a versenyzést vettem jó sportmelltartókat az segített. Aztán pár éve borzalmas fájdalmaim lettek a vállamban. A melltartó állandán nyomja ezért az izom begyullad. Ha pedig olyan mellatartót veszek ami nem tart olyan szorosan, akkor meg lóg és azért fáj a hátam.. Orvos ajánlotta a kineziológiai tapaszt, az segít de baromira fáj amikor leveszem :)

Általában az ember lefogy mellről is ha sportol, de én ezt nem tapasztaltam. A testemhez képest mindig aranytalanul nagy volt a mellem 14 éves koromtól :( Szeretném megcsináltatni, egyszer talán ráveszem magam :)

2015. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát bakker, engem is kiakaszt, hogy az utóbbi időben egyre többet gondolok én is a mellkisebbítő (!) műtétre, mert annyi baj van vele(m)... Mert a sportot meg nem akarom otthagyni, de egyszerűen fáj...

Bár közben kaptam máshonnan olyan tanácsot, hogy két sportmelltartó, ráadásul az egyik kisebb, mint a kényelmes, akkor jól tart - kipróbálom majd, hátha...

2015. ápr. 2. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne lányok, a mellkisebbítés nagyon rossz ötlet lenne! Nincs gyönyörűbb két nagy, természetes mellnél.
2015. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
(akkor is, ha szabadon hagyva lóg...? :S )
2015. ápr. 2. 19:58
 5/11 anonim válasza:
Nekem is sajnos nagy a mellem, de én is sportolok. Ami nekem bevált, az a jó minőségű merevítős melltartó, (triumpos) és még felveszek egy szintén jó minőségű (j press) trikót és ez már jól tartja a mellemet. Ezek fölé pedig egy pólót is felveszek. Azért írtam, hogy jó minőségű, mert bár van több melltartóm is, de a triumposakat szeretem a legjobban, iszonyú jól tartanak.. Megkérdezhetem, hogy milyen sportot próbáltál ki?
2015. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 3-as kommentelő véleményét!Bűn lenne a természetes,nagy melleket bántani.Annál szebb nincs is.Az erős férfi marok,majd segít tartani :)
2015. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Inkább szenvedjen a csaj a hát, váll stb. fájás miatt, csak, hogy a pasik élvezék a nagy melleket. Na ilyen pasi sem kellene..
2015. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerencsére nem csak te vagy egyedük nő a Földön.Így megnyugodhatok.De ha jobban megnézted volna az írásomat akkor láthattad volna,hogy ott van a smile a végén.:)

Egyébként is a nő dönti el,hogy számára mi a jó.

Ha egészségi és egyéb okok miatt megakarja műttetni,akkor úgyis megfogja.És ezt a férfi megfogja érteni.Mert ha nem,akkor nem is szereti igazán.

Én csupán arra szerettem volna reflektálni,hogy nekünk pasiknak nagyon tetszik ha egy nőnek szép,nagy természetes mellei vannak.És legyetek rá büszkék.

De természetesen értem a problémát.

2015. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
A hátizomerősítés állítólag segíthet, érdemes előbb azzal megpróbálkozni, mert tényleg nagyon nagy kár lenne két gyönyörű nagy mellért. És akkor is ha lóg valamicskét, nincs olyan természetes nagy mell, aminek labda formája lenne (azt szilikonnak hívják), de pont így gyönyörűek.
2015. ápr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egészen nagy a melltartóméretem és nem mondtam le a sportról. Ezek a sportmelltartók váltak be eddig:

[link]


[link]


Ezek akár K kosárig(!) is kaphatók. Merevítősek és baromi jól tartanak. Amire figyelj nagyon, hogy a körméret legyen feszes, mert az tart igazán és nem a vállpánt.

2015. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!