Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A burpee az mennyire jól...

A burpee az mennyire jól égeti a zsírt ill. erősít?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy mit erősít a legjobban, és azt is milyen szinten, meg hogy elégeti-e a zsírt ami rajtam van.

16/F

67 kiló vagyok, 177 cm (nem tudom ez fontos-e, csak leírtam)

A mérleg szerint a testzsírszázalékom 17,8.

Itt csak az a probléma, hogy egy-két hete még csak 65 kiló voltam, és 14%-os értéket mutatott a mérleg a testzsírnál, úgyhogy tartok tőle hogy az utóbbi egy-két hétben csak zsírosodtam.. :/

És a burpee az olyan jó dinamikus, megerőltető feladat, és ezért érdekelne.

De futni is szoktam olykor, a futás az mennyire égeti a zsírt? (Minimum 2,5-3 km-t szoktam futni ha futok, de van egy 5 km-es útvonalam is. Attól függ mennyire vagyok fáradt, hogy melyiken futok.)



2015. ápr. 3. 08:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy egy huzamban 20-at, 25-öt tudok megcsinálni így jó dinamikusan, ha mondjuk reggelente csinálok ennyit, meg mondjuk délben is és este is (szóval naponta 3-szor), akkor az úgy mennyi időn belül hoz jelentős változásokat?
2015. ápr. 3. 14:21
 2/2 A kérdező kommentje:

Vagy mi a véleményetek ezekről?

https://www.youtube.com/watch?v=bjc6kHjBHq0

Csak most már válaszoljatok kérlek! :D

(Eddig mindig szinte azonnal válaszoltak az összes kérdésemre, most nem tudom mi van...de más kérdéssel is, nemcsak ezzel ám xD)

2015. ápr. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!