Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógával izmosodhatok?

Jógával izmosodhatok?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy az meg is látszódjon valamennyire?

2015. ápr. 4. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nem tudom mi a célod, de jógával lehet izmosodni. Detox jógának hívják. De ha csak nagy látványos felfújt izmokat szeretnél, ami semmire nem jó, akkor máshol keresgélj.
2015. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak jól akarom érezni magam a bőrömben, és tetszeni magamnak, ha tükörbe nézek, tehát nem kigyúrni akarom magam
2015. ápr. 4. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:
A jóga inkább a mély izmokra hat. Azok lehetnek piszok erősek, akkor sem lesz látványos.
2015. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Minimalisan esetleg, ha most kb nulla izmod van.
2015. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Gyakorlatoktól, ászanáktól függően, nem nagyon látványosan, de lehet. Azt hiszem Yesudiánnál (Sport és jóga?) olvastam, hogy nagyon nyeszlett, alulfejlett kisfiúként kezdte, és idővel nagyon szép izomzatot fejlesztett. Képeket is látsz a könyvben. A jóga célja azonban más. Tulajdonképpen a tudat/elme tágítása, az ászanák csak a stabil (kényelmes) üléshez és az egészség megőrzéséhez kellenek, de vannak olyan gyakorlatok, amik a hasizmot kifejezetten fejlesztik, erősítik. (Pl. a hasbehúzás és a hasizom elkülönítés.)
2015. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen jóga, milyen gyakran, é mennyire hatékonyan csinálod.

Én pl. bikramozom egy éve, és nagyon szépen megformált.

2015. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg attól is függ, hogy mit nevezünk formásnak, izmosnak.:)
2015. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vékony, teljesen átlagos izomzattal rendelkezem, tehát nem a nulláról indulnék, meg ez előtt sportoltam is sokáig.

Utolsó: most a napokban az jött velem szemben, hogy Adam Levine jógával tartja magát karban, valami olyasmi nem lenne rossz :)

2015. ápr. 5. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt a szintet elérheted, persze étrendfüggő is.
2015. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!